22 novinek, které Netflix přidá tento týden

Foto: Mr. Robot (NBCUniversal), Máš někoho doma (Netflix), Skrytá tvář sportu (Netflix)

Netflix nepolevuje ani na podzim a už tento týden přidá do obsahu další várku více či méně zajímavých novinek. Dorazí seriálový hit Mr. Robot nebo nejnovější adaptace Malých žen, nových epizod se dočkají fanoušci Drsné čtvrti a Rodinného podniku. Netflix nabídne také horor Máš někoho doma, dokumentární sérii Skrytou tvář sportu či Kód za miliardu dolarů, německý seriál podle skutečných událostí.

Drsná čtvrť – 4. řada

Jejich cesty se před dvěma lety rozešli, ale teď Ruby, Jamal, Monse a Cesar čelí novým hrozbám. A taky se musí rozhodnout, jak velkou cenu pro ně jejich přátelství má. (4. října)

Dave Chappelle: Konečná

Na závěr svojí série komediálních speciálů by Dave chtěl něco uvést na pravou míru. A ještě má pár věcí na srdci. (5. října)

Jedna, dvě, Undertaker jde!

Přežije parta Nový den překvapení, která na ni číhají v Undertakerově strašidelném sídle? V tomhle interaktivním wrestlingovém speciálu máte její osud ve vlastních rukou. (5. října)

Marianne a Leonard: Slova lásky

Dokument o prvních letech vztahu písničkáře Leonarda Cohena a svobodomyslné Marianne Ihlenové, kdy spolu žili na řeckém ostrově Hydra. (5. října)

Láska je slepá: Brazílie – nové epizody

Odvážný experiment s randěním dorazil i do Brazílie. Místní nezadaní prahnou po pravé lásce a neváhají se zasnoubit, i když své budoucí partnery ještě ani neviděli. (6. října)

Malé ženy

Ve druhé půlce 19. století si spisovatelka chce konečně žít podle svého. Vzpomíná taky na těžké, ale láskyplné časy, kdy měla nablízku tři energické sestry a kamaráda. (6. října)

Máš někoho doma

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (6. října)

Mr. Robot

Ve dne klaďas, v noci padouch. Kancelářského IT bezpečáka naverbuje tajemná hackerská skupina, která chce srazit na kolena globální korporaci. (6. října)

Pětinásobná pomsta – 1. řada

Pětice žen se stejným mateřským znamínkem se rozhodne zjistit pravdu o svojí minulosti a odhalí přitom spletitou síť hrozných lží, za kterou stojí mocný politik. (6. října)

Skrytá tvář sportu – 1. svazek

Dokumentární seriál o propojení zločinu a sportu, který rozebírá mezinárodní skandály z pohledu očitých svědků. (6. října)

Vypečená technika – prvních 6 dílů

Nejlepší pekaři a technici spojí síly, aby vznikly lahodné kreace, které zvládnou i náročné zátěžové testy. Na vítěze čeká odměna 100 000 dolarů. (6. října)

Kód za miliardu dolarů – 1. řada

Dva němečtí počítačoví průkopníci se pouštějí do soudního sporu se zdánlivě neporazitelným protivníkem, aby byli uznáni za vynálezce algoritmu Google Earth. (7. října)

Muž v domácnosti – nové díly

Legendární Tacu z japonské mafie jakuzy, přezdívaný Nesmrtelný drak, kdysi zmizel z podsvětí. Teď se ale vrací jako naprosto oddaný muž v domácnosti. (7. října)

Sexy příšery – 2. řada

Nezadaní účastníci téhle show se rozhodli dát sbohem povrchnímu randění a pomocí rafinovaného make-upu a bizarních masek vyzkoušet, jestli je láska opravdu slepá. (7. října)

Vynalézavý muž v domácnosti – nové díly

Drsňák s talentem na domácí práce se v těchhle vtipně zahraných miniaturách ujme domácnosti s neuvěřitelnou pečlivostí. (7. října)

Brácha a ségra

Kvůli otcově poslední vůli se musí Nik sestěhovat se sestrou Teslou a jejími dětmi pod jednu střechu, kde se pak tahle nesourodá parta snaží žít jako rodina. (8. října)

Dům tajemství: Smrt v Burari – minisérie

Sebevražda? Vražda? Nebo to celé bylo ještě jinak? Dokumentární seriál o děsivé smrti jedenácti členů jedné rodiny z Dillí a teoriích, které tuhle událost obestírají. (8. října)

Pěkně chytré – 1. řada

Knihomolka Chelsea se musí nastěhovat ke svojí temperamentní sestře a třem spolubydlícím, kde zjistí, že se má ještě hodně co učit o tom, jak být šťastná. (8. října)

Pokémon film: Tajemství džungle

Koko vyrůstá v džungli se samotářským Zarudem. Když pak narazí na Ashe a Pikachua, objeví svět lidí a odhalí plán, který ohrožuje jeho domov. (8. října)

Příběh temný a strašidelný – 1. řada

Přidejte se k Jeníčkovi a Mařence na jejich cestě z vlastní pohádky do spletitého a po čertech vtipného příběhu plného podivných a strašidelných překvapení. (8. října)

Rodinný podnik – 3. řada

Francie se chystá legalizovat trávu. Neúspěšný podnikatel s rodinou proto rychle mění rodinné řeznictví na marihuanovou kavárnu. (8. října)

Zášť

Šéf policie, kterého čeká povýšení, se zaplete do tragického incidentu a odhalí plánovanou pomstu namířenou proti jeho kolegům. (8. října)

Pokračuj na Netflix novinky z minulého týdne