33 filmů a seriálů, které Netflix přidá v týdnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix na přelomu září a října přidá do nabídky hodně slušnou porci originálních novinek i starších, známých filmů. Dorazí dokument o Britney Spears a jejím boji za vlastní svobodu, severský krimi seriál Kaštánek, Oats Studios z dílny režiséra District 9 nebo Viník, remake úspěšného dánského Tísňového volání.

Britney vs. Spears

Novinářka Jenny Eliscu a dokumentaristka Erin Lee Carr díky exkluzivním rozhovorům a odkrývaným důkazům otevírají nový pohled na zápas Britney Spears o vlastní svobodu. (28. září)

Hollywoodská kliše pod palbou

Chlápci, co všechny přeperou, všude najdou lásku a v klidu odkráčí od každého výbuchu. Hvězdy a lidi z oboru si na těchhle oblíbených stereotypech pěkně smlsnou. (28. září)

Vědátorka Ada Twistová – 1. řada

Malá vědátorka Ada Twistová a její dva nejlepší kamarádi mají spoustu otázek – a společnými silami na ně určitě najdou odpovědi! (28. září)

Friendzone

Thibault je nenapravitelný romantik, a když mezi ním a Rose přeskočí jiskra, myslí si, že se na něj konečně usmálo štěstí. Jak má ale sbalit nejlepší kamarádku? (29. září)

Kaštánek – 1. řada

Na místě brutální vraždy se najde figurka z kaštanů a na základě téhle stopy pak dvojice detektivů pátrá po vrahovi, který má prsty ve zmizení dcery známé političky. (29. září)

Lovec chuti – 10. řada

Lovec, spisovatel, kuchař a ochránce přírody Steven Rinella se vydává do nejodlehlejších koutů světa a servíruje místní zvěřinu. (29. září)

Nikdo nevyvázne živý

Zoufalá Mexičanka bez dokladů se nastěhuje do zchátralého penzionu v Clevelandu. Jenže to, co tam zaslechne a uvidí, ji rozhodně neuklidní. (29. září)

Zní to jako láska

V práci se jí konečně začíná dařit, jenže do Madridu zrovna dorazí její bývalý přítel, který jí kdysi zlomil srdce. Tak tohle Maca bez kamarádek fakt nezvládne. (29. září)

Baki Hanma – 1. řada

Mistr bojových umění Baki Hanma tvrdě trénuje, aby překonal svého legendárního otce. A do Tokia míří pět násilníků odsouzených k smrti, kteří si to s ním chtějí rozdat. (30. září)

Love 101 – 2. řada

Čtyři outsideři a příkladná studentka se snaží dát dohromady učitelku s basketbalovým trenérem. Nacházejí přátelství, lásku a odvahu být sami sebou. (30. září)

Fantom

Carlos DeLuna, kterého v roce 1983 odsoudili za vraždu k trestu smrti, trval na svojí nevinně. Dokument o jedné velké nespravedlnosti. (30. září)

Austin Powers: Špion, který mě vojel

Ďábelský génius doktor Zloun se vrátí v čase, aby Austinu Powersovi ukradl jeho „mojo“. Austin se tím pádem musí taky vydat zpátky do vzrušujících 60. let. (1. října)

Diana: Muzikál

Úchvatný a zároveň tragický život princezny Diany v původním muzikálu natočeném ještě před oficiální premiérou na Broadwayi. (1. října)

Divoká řeka

Foto: Universal Pictures

Uprchlík se svou bandou unese průvodkyni na divoké vodě i s její rodinou a přinutí je sjet nebezpečnou řeku. Jejich bouřlivá dovolená se tím pádem pěkně zvrtne. (1. října)

Hokejový sen

Slovenská hokejová legenda trénuje na svoje poslední mistrovství světa a je přitom velkou inspirací pro novou generaci hráčů. (1. října)

Hrozivá sekta: Colonia Dignidad – 1. řada

Němečtí křesťané vedení charismatickým manipulátorem založí v Chile kolonii a stanou se užitečným nástrojem místního diktátorského režimu. (1. října)

Invaze

Psychiatrička zkoumá záhadnou mimozemskou epidemii a zjistí přitom, že její syn může být jediná naděje planety Země na přežití. (1. října)

Kočičí kouzlo – 1. řada

Willa Wardová dostane k dvanáctým narozeninám huňatý dárek, který jí a jejím kamarádkám otevře dveře do světa kouzel, mluvících zvířat a dalších divů. (1. října)

Lid versus Larry Flynt

Foto: Columbia/Sony

Nechvalně známý porno magnát Larry Flynt dotáhne svoji kampaň za svobodu projevu ze striptýzových klubů až k Nejvyššímu soudu. Životopisný film nominovaný na Oscara. (1. října)

Lunapark – 1. řada

Svobodomyslná dívka, která vyrostla v rodině kolotočářů, nečekaně zjistí, že patří do dvou úplně odlišných světů. Příběh se odehrává v 60. letech v Římě. (1. října)

Muž taiči

Mladík, který skvěle ovládá bojová umění, se nechá zatáhnout do světa nelegálních bojových zápasů. Příběh z prostředí kung-fu, který se odehrává v Pekingu. (1. října)

Prokletí

Foto: Dimension Films

Bratr a sestra, kteří k sobě nemají moc blízko, se musí vyrovnat s nedávnou smrtí rodičů. Jedné temné noci je ale brutálně napadne vlkodlak. (1. října)

Oats Studios – 1. řada

Režisér Neill Bkomkamp natočil sérii experimentálních krátkých filmů, které přinášejí vize postapokalyptických světů a různé děsivé předpovědi. (1. října)

Sedm smrtelných hříchů: Prokletí světlem

Meliodas a jeho parta se vracejí zpátky do akce. Čerstvě nastolený mír totiž ohrožuje mocná aliance nadpřirozených bytostí a všem hrozí zkáza. (1. října)

Sherlock Koumes

Ze zahrad po celém Londýně zmizí jejich přátelé, a Gnomeo s Julií se proto spolu s geniálním detektivem Sherlockem Gnomesem pustí do pátrání. (1. října)

Spolknout

Tolani řeší strasti života v nigerijském Lagosu 80. let a se svojí mazanou kamarádkou se přitom zaplete do pašování drog. Tahle akce pro ni ale bude mít vážné důsledky. (1. října)

Show Jerryho Seinfelda

Foto: Netflix

Komik Jerry a jeho tři cyničtí přátelé se umí zasmát úplně obyčejným i absurdním věcem. Seriál o ničem, který se do historie sitcomů zapsal zlatým písmem. (1. října)

Služka – 1. řada

Mladá matka uteče od násilnického partnera, a aby sobě i svému dítěti zařídila lepší budoucnost, začne pracovat jako uklízečka. (1. října)

Šílený Max a Šílený Max: Bojovník silnic

Foto: Roadshow Films

V postapokalyptické budoucnosti vyvraždí gang zločinců v odvetě Maxovi rodinu. Ten pak nemá na výběr a musí vyrazit na dlouhou cestu za pomstou. (1. října)

Troufalky – 4. řada

Tři mileniálky z redakce newyorského ženského časopisu se snaží zvládat práci, vztahy i tempo velkoměsta – a nezabloudit při tom na vlastní cestě životem. (1. října)

Utažení

Chůva se má na odlehlém sídle bohatého muže v Maine starat o jeho neteř a synovce, kteří přišli o rodiče. Její nový domov ale skrývá temné tajemství. (1. října)

Ve vatě

Úspěšnou kariéru nadějného rappera ohrozí ponižující video, které se dostane na internet. A on se teď během hodně dlouhé noci snaží zachránit, co se dá. (1. října)

Viník

Utrápený policejní detektiv přeložený na tísňovou linku se snaží zachránit zoufalou volající. Pravda se ale postupně prodírá na povrch a přichází čas zúčtování. (1. října)

Pokračuj na přehled novinek Netflixu z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také