22 známých filmů, které přidal Netflix zkraje října

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix nahrazuje prázdná místa po zářijové čistce. V jeho nabídce se tak nově objevují známé filmy jako oscarová Čistá duše, Spielbergovo Chyť mě, když to dokážeš, Formanův Lid versus Larry Flint, kultovní Podfu(c)k nebo drsná podívaná Tahle země není pro starý. Netflix zkraje října navíc uvedl hned tři skvělé filmy, ve kterých hraje legendární Tom Hanks.

Čistá duše

Foto: Universal Pictures

Životopisný snímek o vynikajícím matematikovi Johnu Forbesi Nashovi, který po desetiletí bojoval se schizofrenií, ale ve svém oboru se zapsal do dějin.

Divoká řeka

Foto: Universal Pictures

Uprchlík se svou bandou unese průvodkyni na divoké vodě i s její rodinou a přinutí je sjet nebezpečnou řeku. Jejich bouřlivá dovolená se tím pádem nepěkně zvrtne.

Dvojí hra

Foto: Universal Pictures

V tvrdém zápolení farmaceutických gigantů se dva zamilovaní firemní agenti ocitají přímo uprostřed bitevního pole.

Hlavně nezávazně

„Kamarádi s výhodami“ Emma a Adam jsou ve svém volném vztahu spokojení… dokud na scénu nevstoupí otravný cit zvaný láska.

Chyť mě, když to dokážeš

Agent FBI si dává za cíl dostat mazaného zločince Franka Abagnalea juniora za mříže. Frank ale zatčení nejen uniká, ale ještě si honičku užívá.

Invaze

Psychiatrička zkoumá záhadnou mimozemskou epidemii a zjistí přitom, že její syn může být jediná naděje planety Země na přežití.

Jádro

Zemské jádro se přestalo otáčet. Vědec Josh Keyes musí zjistit proč, než se svět doslova rozpadne.

Labutí princezna

Foto: New Line Cinema

Tento animovaný film vychází z příběhu „Labutího jezera“ a vypráví příběh Odette, líbezné dívky, kterou čaroděj proměnil v nádhernou labuť.

Lid versus Larry Flint

Foto: Columbia/Sony

Nechvalně známý porno magnát Larry Flynt dotáhne svoji kampaň za svobodu projevu ze striptýzových klubů až k Nejvyššímu soudu. Životopisný film nominovaný na Oscara.

Lemra líná

Bydlet s dávno dospělým synem není pro tyhle rodiče žádný med. Z rodinného hnízda by ho snad mohla dostat najatá specialistka – musí ale zařídit, aby se do ní zakoukal.

Let

Jako zázrakem se mu podaří přistát s poškozeným dopravním letadlem. Je oslavován jako národní hrdina. Ale jen do chvíle, než padne otázka, co se vlastně stalo.

Obvyklí podezřelí

Zboží za 91 milionů dolarů shořelo na popel a bázlivý podvodník barvitě líčí policajtům, jak jeho parťáci padli za oběť proslulému šéfovi podsvětí.

Muž taiči

Mladík, který skvěle ovládá bojová umění, se nechá zatáhnout do světa nelegálních bojových zápasů. Příběh z prostředí kung-fu, který se odehrává v Pekingu.

Nezlomný

Olympijský atlet Louis Zamperini se během druhé světové války stane pilotem a čeká ho krutý boj o přežití v japonském zajetí.

Podfu(c)k

Foto: Sony Pictures

Gangster, který převáží ukradený diamant, se ve zběsilém sledu událostí bude muset probít světem hazardu, ilegálního boxu a prasečí farmy.

Scary Movie: Děsnej biják

Bratři Wayanové parodují některé z nejúspěšnějších hollywoodských filmů jako třeba „Vřískot“, „Tajemství loňského léta“, „Matrix“ a „Prci, prci, prcičky“.

Sherlock Koumes

Ze zahrad po celém Londýně zmizí jejich přátelé, a Gnomeo s Julií se proto spolu s geniálním detektivem Sherlockem Gnomesem pustí do pátrání.

Šílený Max a Šílený Max: Bojovník silnic

Foto: Roadshow Films

V postapokalyptické budoucnosti vyvraždí gang zločinců v odvetě Maxovi rodinu. Ten pak nemá na výběr a musí vyrazit na dlouhou cestu za pomstou.

Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Šmoulinka s nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem se vydají hluboko do Zakázaného lesa, aby zachránili tajuplnou ztracenou vesnici od zlého čaroděje Gargamela.

Tahle země není pro starý

Nepovedený kšeft s drogami a taška plná peněz svedou dohromady nicnetušícího lovce, šerifa veterána a nájemného vraha na neúprosné poušti v západním Texasu.

Terminál

Po převratu ve svojí zemi zůstane Viktor Navorský uvězněný na newyorském letišti JFK s pasem, který teď nikdo neuznává.

Trosečník

Letadlo, kterým letí systémový technik firmy FedEx Chuck Noland, havaruje a on najednou musí bojovat o přežití na opuštěném ostrově v Tichém oceánu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také