20 nejpopulárnějších filmů a seriálů na Netflixu minulého týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflixu v Česku nadále vládne jihokorejský seriál, filmové tvorbě válečná nizozemská novinka, ve které hraje i Tom Falton.

10 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (42. týden)

Nizozemský válečný film Bitva v ústí Šeldy ovládla sledovanost Netflixu v Česku a nechala za sebou česky dabované pohádky Šmoulové: Zapomenutá vesnice a Netflix originál My Little Pony: Nová generace. Mezi první desítkou se objevuje i covidová komedie Zásek nebo krvavá norská komedie Cesta za smířením.

10. Zásek
9. Viník
8. Tajný život mazlíčků 2
7. Cesta za smířením
6. Sniper: Zabijákův konec

5. Noční zuby

Mladý řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. Rozporuplný thriller od režiséra snímků Vidím tě a iBoy.

4. Sharkdogův úžasný Halloween

Parta se chystá na Halloween a povídá si přitom strašidelnou legendu o hrůzostrašné mlze. Sharkdog pak musí zachránit koledování před slizkou mořskou příšerou. Krátký film volně navazuje na stejnojmenný seriál z Netflixu.

3. My Little Pony: Nová generace

Equestrie je sice rozdělená, ale tahle chytrá hrdinka je odhodlaná všechny přesvědčit o tom, že zemští poníci, pegasové a jednorožci by měli táhnout za jeden provaz. Hudební dobrodružství, které namluvili Vanessa Hudgens, Kimiko Glenn, Sofia Carson, James Marsden nebo Jane Krakowski.

2. Šmoulové: Zapomenutá vesnice

Šmoulinka s nejlepšími kamarády Koumákem, Nešikou a Silákem se vydají hluboko do Zakázaného lesa, aby zachránili tajuplnou ztracenou vesnici od zlého čaroděje Gargamela. Animovanému příběhu propůjčily hlas takové hvězdy jako Demi Lovato, Julia Roberts, Mandy Patinkin, Ariel Winter a další.

1. Bitva v ústí Šeldy

Bitva v ústí Šeldy, jedno ze zlomových střetnutí druhé světové války, svede tragickým způsobem dohromady pilota kluzáku, nacistického vojáka a zdráhavou odbojářku. V jedné z rolí historického filmu se objevuje Tom Falton z Harryho Pottera.

10 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (42. týden)

Hra na oliheň si stále drží pozici nejsledovanějšího seriálu Netflixu, v těsném závěsu se tentokrát objevuje oblíbený TY, říjnový novinka Služka dětská animovaná série Příběh temný a strašidelný. Mezi první desítkou nechybí Zámek a klíč, jihokorejský počin Modrá až na kost nebo výborná kriminálka Kaštánek.

10. Zámek a klíč
9. Láska je slepá: Brazílie
8. Modrá až na kost
7. Jiný život
6. Kaštánek

5. Sexuální výchova

Nová ředitelka se snaží srovnat do latě neukázněné studenty na „škole sexu“, o které si už cvrlikají i vrabci na střeše. Otis nechce, aby se provalily jeho tajné pletky. V hlavních rolích Gillian Anderson (Akta X, Pád) a Asa Butterfield (Hugo, Enderova hra).

4. Příběh temný a strašidelný

Přidejte se k Jeníčkovi a Mařence na jejich cestě z vlastní pohádky do spletitého a po čertech vtipného příběhu plného podivných a strašidelných překvapení. Animované dobrodružství podle knihy Adama Gidwitze, ve kterém namluvili postavy Adam Lambert, Nicole Byer a další.

3. Služka

Mladá matka uteče od násilnického partnera, a aby sobě i svému dítěti zařídila lepší budoucnost, začne pracovat jako uklízečka. V působivém dramatu podle úspěšné knihy pamětí hrají Margaret Qualley a její skutečná máma Andie MacDowell.

2. TY

Nebezpečně okouzlující a nesmírně posedlý mladík je ochotný udělat naprosto cokoliv, aby se vetřel do života osob, které ho fascinují. Napínavá podívaná, ve které exceluje Penn Badgley ze Super drbny.

1. Hra na oliheň

Stovky hráčů na mizině přijmou zvláštní pozvánku na dětskou hru. Uvnitř na ně čeká lákavá cena, ale může je stát život. Brutální zkouška morálky a lidskosti. V nejsledovanějším seriálu Netflixu hrají Lee Jung-jae (Šéf kabinetu) a Park Hae-soo (Prison Playbook).

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriály na Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také