Do žebříčku nejstahovanějších filmů týdne, podle serveru Torrentfreak, se dostaly dvě novinky. Na sedmé příčce umístěné After: Tajemství navazující na snímky Polibek a Přiznání, a na páté pozici novinka z Netflixu, upírský thriller Noční zuby. Nejstahovanějším filmem 42. týdne stala velkolepá Duna (uvedena na HBO Max), v těsném závěsu se objevují Halloween zabíjí (Peacock) a stálice posledních týdnů, videoherní Free Guy (například iTunes) s Ryanem Reynoldsem.

Nejstahovanější filmy 42. týdne 2021 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Old Henry

Ovdovělý farmář a jeho syn se obezřetně ujmou záhadného zraněného muže s brašnou peněz. Když si pro peníze přijde skupina mužů, kteří se vydávají za strážce zákona, musí se farmář rozhodnout, komu věřit. Při obléhání své usedlosti farmář odhalí talent pro střelbu, který všechny překvapí a zpochybní jeho pravou identitu. (uvedeno na iTunes)

9. Black Widow

Skupina velmi nebezpečných lidí odhalila už téměř zapomenutou minulost Black Widow, a ta se proto musí vydat na cestu napříč celým světem, zatímco je pronásledována Taskmasterem – neúprosným zabijákem, jehož jediný úkol je ji zničit. (uvedeno na Disney+)

8. Sebevražedný oddíl

Tým Task Force X, neboli Sebevražedný oddíl má za úkol zničit veškeré dokumenty týkající se projektu Hvězdice. I kdyby je to mělo stát život. Vězňům je do lebky implementováno výbušné zařízení ovládané na dálku, kdyby se vězni případně rozhodli z mise dezertovat. (uvedeno na HBO Max)

7. After: Tajemství

Tessu a Hardina čeká doposud největší výzva jejich vztahu, ta výzva se jmenuje život. Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. (uvedeno na iTunes)

6. Čas

Trable v ráji se projevují ve chvíli, kdy děti na pláži najdou opuštěné věci patřící jiným hostům hotelu a z moře vytáhnou mrtvolu. Než se z prvotního šoku vzpamatují, čeká je mnohem větší otřes. (uvedeno na iTunes)

5. Noční zuby

Mladý řidič nabere dvě tajemné ženy, které má celou noc vozit z večírku na večírek. Pak se ale ukáže, co jsou obě zač – půjdou mu totiž po krku. Thriller z dílny Adama Randalla, tvůrce snímků Vidím tě a iBoy. (uvedeno na Netflixu)

4. Copshop

Film se odehrává v malém městě na policejní stanici, která se promění v bojiště. Na jedné straně stojí nelítostný zabiják Bob, proti němu pak mladá, ale chytrá policajtka. A mezi nimi podvodník Teddy, který si musí vybrat, na čí stranu se přidá. (uvedeno na iTunes)

3. Free Guy

Ryan Reynolds hraje bankovního úředníka, který zjistí, že je ve skutečnosti nehratelnou postavou ve videohře. A tak se rozhodne stát se hrdinou, který přepíše vlastní příběh. V prostředí, kde neexistují žádná omezení a kde je vše dovoleno musí zachránit svět dřív, než bude zničen. (uvedeno na Amazonu)

2. Halloween zabíjí

Laurie Strode (Jamie Lee Curtis) tak dlouho utíkala před tichým vraždícím monstrem jménem Michael Myers, až se rozhodla změnit taktiku. Přestala utíkat, začala bojovat. Nalákala Michaela do dokonalé pasti. Ta sklapla, jenže… (uvedeno na Peacock)

1. Duna

Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření – melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem. (bude uvedeno na HBO Max)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno