17 filmů a seriálů, které Netflix přidá v týdnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Jen týden poté, co Netflix vydal první část finální řady Papírového domu, dostanou fanoušci šestou a rovněž poslední sérii neméně oblíbeného Lucifera, další díl dokumentární série Neslýchané, tentokrát s podtitulem Bod zlomu nebo očekávanou misi Inspiration4, při které se hrstka vyvolených dostane na oběžnou dráhu Země. Netflix také uvede originální akční film Kate, třetí řadu The Circle – USA, druhou sérii Za stínem noci a mnoho dalších novinek.

Odpočítávání: Vesmírná mise Inspiration4

Výcvik, start i přistání pěkně zblízka. Dokumentární seriál o posádce Inspiration4 – první civilní mise, která se chystá vyrazit na oběžnou dráhu Země. (6. září)

Kosmokid – 2. řada

Chlapcův sen stát se superhrdinou se splní, když najde pět kosmických kamenů moci. Ale zachránit svět je těžší, než se zdálo – a sám to rozhodně nezvládne. (7. září)

Neslýchané: Bod zlomu

Americký tenista Mardy Fish měl být nový šampion. Pod silným tlakem ale začal mít vážné psychické problémy, které poznamenaly jeho sportovní i osobní život. (7. září)

Oktonauti: Na pevnině – 1. řada

Pozor, pozor! Oktonauti vyrážejí z moře na pevninu a v nových vozítkách a s novými kamarády pak ochrání všechna ohrožená místa i zvířata. (7. září)

Past na Johna DeLoreana

Velká moc, rychlá auta a taky drogy. Jeho vzestup v automobilovém průmyslu následoval krutý pád. Dokument o životě Johna DeLoreana. (7. září)

Poslední černoch v San Francisku

Poměry ve městě, kde bydlí, už lezou Jimovi na nervy. Rozhodne se proto splnit si sen a přestěhuje se s kamarádem do majestátního domu svého dědečka. (7. září)

S nervama v koncích – 1. řada

Foto: Netflix

Kuchařka, svobodná matka, bohatá dědička a uchazečka o práci řeší v Los Angeles před nástupem pandemie lásku, kariéru a jiné starosti, které přináší krize středního věku. (7. září)

JJ+E

Elisabeth a John-John sice bydlí ve stejném městě, ale žijí každý v jiném světě. Dokáže jejich vášnivá první láska překonat třídní a kulturní hranice? (7. září)

The Circle – USA – 3. řada

V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů. (8. září)

Za Stínem noci – 2. řada

Cestující a posádka na palubě uneseného nočního letu se snaží předehnat slunce, zatímco svět pod nimi se utápí v chaosu způsobeném tajemnou vesmírnou událostí. (8. září)

Jsme jedné krve: Malcolm X a Muhammad Ali

Výjimečné pouto mezi Malcolmem X a Muhammadem Alim se rozpadlo kvůli vzájemné nedůvěře i odlišným hodnotám. Jak proběhlo jejich náhodné setkání a tragická roztržka? (9. září)

Ženy a vrah

Foto: Netflix

Dokument o dopadení sériového vraha Guye Georgese, po kterém neúnavně šly dvě ženy – velitelka místní policie a matka jedné z obětí. (9. září)

Hrátky s ohněm

Chlapácký parahasič Jake zařídí svému týmu neohrožených drsňáků spoustu zběsilé zábavy, když do hasičské zbrojnice přivede tři rozpustilé sirotky. (10. září)

Kate

Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (10. září)

Lucifer – 6. řada

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. (10. září)

Sváření – 1. řada

Soutěžní pořad, ve kterém parta umělců s hořáky řeže a svařuje kalenou ocel a vytváří z ní velkolepá umělecká díla. Na jednoho z nich pak čeká odměna 50 tisíc dolarů. (10. září)

Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (10. září)

Pokračuj na přehled Netflix novinek z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také