15 novinek z Netflixu a HBO GO na tento víkend

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix láká na šestou a poslední řadu komiksového Lucifera, originální akčňák Kate s Mary Elizabeth Winstead v roli vražedkyně, další část dokumentární série Neslýchané nebo třetí sérii reality-show The Circle – USA. HBO GO pro změnu přidalo do nabídky osvědčené filmy jako Wanova Aquamana, Spojence nebo oscarovou Dánskou dívku.

Aquaman

Filmový příběh o populárním superhrdinovi ze stáje DC Comics odhaluje původ Arthura Curryho, napůl člověka, napůl obyvatele bájné Atlantidy. (HBO GO)

Černé jezero: Dystopie – 1. řada

Tess doprovází svého přítele Lea do opuštěné továrny hluboko ve švédských lesích, kde on a jeho přátelé pořádají největší skandinávskou akci LARP (live action role play). To, co začíná jako hra, se brzy změní v boj o přežití. (HBO GO)

Dánská dívka

Dánský umělec Einar Wegener se poté, co oblečený v šatech baletky seděl modelem pro obraz své manželky Gerdy, zamiluje do své ženské identity. (HBO GO)

Ex Machina

Caleb Smith, šestadvacetiletý programátor největší internetové společnosti na světě, vyhraje soutěž o týdenní pobyt na soukromém horském sídle geniálního a samotářského ředitele společnosti. (HBO GO)

Jsme jedné krve: Malcolm X a Muhammad Ali

Výjimečné pouto mezi Malcolmem X a Muhammadem Alim se rozpadlo kvůli vzájemné nedůvěře i odlišným hodnotám. Jak proběhlo jejich náhodné setkání a tragická roztržka? (Netflix)

Kate

Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se. (Netflix)

LEGO® příběh 2

Hrdinové z Bricksburgu se ve zcela novém akčním dobrodružství pouštějí do boje za záchranu svého milovaného města. (HBO GO)

Lucifer – 6. řada

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. (Netflix)

Neslýchané: Bod zlomu

Americký tenista Mardy Fish měl být nový šampion. Pod silným tlakem ale začal mít vážné psychické problémy, které poznamenaly jeho sportovní i osobní život. (Netflix)

Odpočítávání: Vesmírná mise Inspiration4

Výcvik, start i přistání pěkně zblízka. Dokumentární seriál o posádce Inspiration4 – první civilní mise, která se chystá vyrazit na oběžnou dráhu Země. (Netflix)

Poslední černoch v San Francisku

Poměry ve městě, kde bydlí, už lezou Jimovi na nervy. Rozhodne se proto splnit si sen a přestěhuje se s kamarádem do majestátního domu svého dědečka. (Netflix)

Spojenec

Foto: Universal Pictures

Dokonalá bankovní loupež se rychle zvrtne v nevyzpytatelnou a smrtelně nebezpečnou hru na kočku a myš mezi zločineckým géniem, odhodlaným detektivem a vlivnou mocenskou hráčkou se skrytými úmysly. (HBO GO)

Špičák

Otec, matka a jejich tři děti žijí v domě na okraji města. Dům je obehnán vysokou zdí, za který děti nikdy nechodily. Procházejí zvláštní formou vzdělávání a baví a nudí se tak, jak to jejich rodiče považují za vhodné. (HBO GO)

The Circle – USA – 3. řada

V tomhle sociálním experimentu a soutěžní show jde o postavení a strategii. Hráči na internetu flirtují, hledají přátele a snaží se podvodem vyhrát 100 000 dolarů. (Netflix)

Za Stínem noci – 2. řada

Cestující a posádka na palubě uneseného nočního letu se snaží předehnat slunce, zatímco svět pod nimi se utápí v chaosu způsobeném tajemnou vesmírnou událostí. (Netflix)

Pokračuj na víkendové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také