20 známých filmů, které Netflix přidal zkraje srpna

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix na konci července ztratil zhruba osmnáct výborných filmů, podobný počet známých titulů ale uvedl na samotném začátku srpna. Předplatitelé Netflixu si nyní mohou pustit minimálně s českými titulky například třetího Bladea, dva filmy navazující na Stalloneho Rockyho, kontroverzní Interview se Sethem Rogenem a Jamesem Francem, nejlepšího filmového Robina Hooda nebo Star Trek: Do temnoty.

A co když je to pravda?

Krátce potom, co se David přestěhoval do nového, ho překvapí nezvaný host, který tvrdí, že mu byt patří – duch Elizabeth Mastersonové.

Blade: Trinity

Upíři vládnou lidem, ale už vědí, že lovce Bladea sami nezastaví. Proto na něj nastraží léčku a zkusí mu přišít velkou spoustu vražd.

Creed

Jeho táta byl Apollo Creed. Trénuje ho Rocky Balboa. A mladý Adonis Creed teď riskuje všechno, aby dostal šanci bojovat o titul.

Creed II

Boxerský šampion v těžké váze Adonis Creed se rozhoduje mezi povinnostmi vůči rodině a neukojitelnou touhou postavit se v ringu synovi muže, který mu zabil otce.

Čokoláda

Do tiché francouzské vesničky se během vrcholícího půstu přistěhuje svobodná matka s dcerkou a otevře si tam neobyčejný krámek s čokoládou.

Do poslední kapky krve

Foto: Netflix

Krátké přátelství ulicí odchovaného Tylera s žoldákem ukončí válka gangů, ve které se oba ocitnou na opačných stranách barikády.

Gejša

Foto: Sony Pictures

Z chudé rybářské rodiny ji prodali mezi gejši, kde se z ní stala hvězda celého Kjóta. Jenže aby naplnila svůj osud, bude muset ustát ještě velkou spoustu pletich.

Hugo a jeho velký objev

Sirotek žijící na pařížském nádraží uniká přísnému přednostovi stanice, potkává legendárního filmaře a nachází klíč ke svému osudu.

Interview

Když televiznímu moderátorovi a jeho producentovi spadne do klína rozhovor s Kim Čong-unem, který je fanouškem jejich pořadu, CIA je požádá, aby diktátora zavraždili.

Kauza CIA

Foto: Universal Pictures

Edward Wilson, poctivý student Yaleovy univerzity, se za druhé světové války nechá zlanařit do CIA, která se teprve rodí. Jeho velké ideály se tam ale rychle rozplynou.

Mnichov

Agent Mossadu pátrá po palestinských teroristech, kteří zavraždili izraelské atlety na letní olympiádě v roce 1972.

Prvotní strach

Foto: Paramount Pictures

Když přistihnou krví potřísněného malého ministranta utíkat z místa vraždy, zdá se, že viník je jasný. Jeho obhájce je však rozhodnutý případ vyhrát.

Robin Hood: Král zbojníků

Foto: Warner Bros.

Zbabělý šerif z Nottinghamu mu zabil otce a legendární lučištník Robin Hood odpřisáhl, že se pomstí. Pomoct mu s tím má parta psanců, co se v žádné vesnici moc neohřejí.

Spy Kids: Špioni v akci

Foto: Dimension Films

Dětští hrdinové Carmen a Juni si prohodí role se svými rodiči, kteří jsou tajnými agenty. Pokusí se je dostat z ďábelských spárů Alexandra Poskoka.

Spy Kids 2: Ostrov ztracených snů

Foto: Dimension Films

Dětští špióni Carmen a Juni Cortezovi spojí síly s dalšími tajnými agenty malého vzrůstu – Garym a Gerti Gigglesovými. Společně se pokusí vyzrát na zákeřného vědce.

Spolubydlící

Sara je na vysoké nová, zvyká si na život na koleji a pomalu si uvědomuje, že její nová spolubydlící Rebecca jí začíná být posedlá.

Star Trek: Do temnoty

Nové akční pokračování Star Treku, ve kterém Kirk a Spock společně s nečekaným spojencem bojují s hrozbou teroristického útoku na Hvězdnou flotilu.

Šéfové na zabití

Tři roztrpčení kámoši nemůžou dát výpověď v práci, ale mají plné zuby svých otravných šéfů. Vymyslí proto neotřelý plán, jak se jich zbavit.

World Trade Center

Foto: Paramount Pictures

Armáda odhodlaných záchranářů za velkého rizika pátrá v troskách Světového obchodního centra po lidech, kteří přežili jeho tragické zřícení.

Znovu a jinak

Když rozvedená spisovatelka dostane od bývalého přítele e-mail, ve kterém jí oznámí, že se mu narodilo dítě, rozhodne se vrátit do rodného města a získat svého ex zpátky.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také