18 originálů Netflix, které dorazí ještě v srpnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix na konci druhé poloviny měsíce srpna uvede satirický seriál Bude to v poho, který natočil známý herec Diego Luna (Rogue One: Star Wars Story), celovečerák Hlasiťákových ve filmu, akční Sweet Girl s Jasonem Momoou (Aquaman) nebo animovaného Zaklínače. Dorazí však celá řada dalších titulů, přičemž ty nejzajímavější si právě představíme.

Bude to v poho – 1. řada

Rozešli se, ale kvůli dceři pořád bydlí v jedné domácnosti. Satirické komediální drama o tom, jak v dnešním světě vychovávat děti a být dobrým partnerem. (20. srpna)

Hlasiťákovi ve filmu

S rodiči a všemi deseti sestrami v závěsu se Lincoln Hlasiťák vydává do Skotska. Filmové pokračování oblíbeného animovaného seriálu od Nickelodeonu. (20. srpna)

Sweet Girl

Chamtivost farmaceutické firmy ho připravila o životní lásku. Jeho dcera je teď bez matky a on marně čeká na spravedlnost. Prozatím. (20. srpna)

Zaklínač: Vlčí sen

Animovaný film ve 2D, který odhaluje zatím nepoznaná zákoutí Zaklínačova světa a taky další vážnou hrozbu pro celý Kontinent. (23. srpna)

Neslýchané: Caitlyn Jenner

Nelehká cesta Caitlyn Jenner za olympijskou slávou je bezpochyby inspirativní. Ještě složitější a důležitější pro ni ale bylo dospět k přijetí sebe sama. (24. srpna)

Bob Ross: Šťastné náhody, zrada a chamtivost

Bob Ross byl nejslavnější učitel umění na světě a rozdával radost milionům lidí. Nádheru stromů, které tak rád maloval, ale zastínila bitva o jeho obchodní impérium. (25. srpna)

Clickbait – 1. řada

Osm různých pohledů a stopy vedoucí k pachateli jednoho děsivého zločinu, ke kterému silně přispěly sociální sítě. (25. srpna)

Otevři oči – 1. řada

Dospívající dívka s amnézií se po tragické nehodě snaží obnovit svůj život v centru pro poruchy paměti, ale netradiční léčba je jí podezřelá. (25. srpna)

Post Mortem: Město, kde nikdo neumírá – 1. řada

Vstala z mrtvých a najednou má velkou chuť na krev. A pohřební službě její rodiny by se zrovna hodilo víc nebožtíků. No, to by v tom byl čert, aby se to nějak nezařídilo! (25. srpna)

Takový normální kluk

Influencerka, co ví, jak měnit lidi k nepoznání, se vsadí, že z neoblíbeného spolužáka udělá krále plesu. Předělávka teenagerské klasiky „Taková normální holka“. (25. srpna)

Edens Zero – 1. řada

Osamělý kluk, který umí ovládat gravitaci, se na palubě lodi Edens Zero vydá na dobrodružnou výpravu za legendární vesmírnou bohyní přezdívanou Matka. (26. srpna)

Arlo v New Yorku – 1. řada

Arlo a jeho nezaměnitelní parťáci se vydávají zvelebit zpustlé okolí New Yorku – a udělají si z něho nový domov. (27. srpna)

Dezertér – 1. řada

Mladý voják dostane za úkol pochytat dezertéry a odhalí přitom tvrdou realitu, kterou si každý nový branec musí na povinné vojně protrpět. (27. srpna)

Vedoucí katedry – 1. řada

První žena, která to dotáhla na šéfku ústavu, i když není běloška, se na slavné univerzitě snaží splnit závratně vysoké nároky kladené na neúspěšnou katedru angličtiny. (27. srpna)

Nicméně – 1. řada

Studentka umělecké školy sice na lásku moc nevěří, ale stejně neodolá okouzlujícímu spolužákovi, co si rád zaflirtuje. A vyklube se z toho kamarádství s výhodami. (29. srpna)

Hodný holky – 4. řada

Tři mámy z předměstí zosnují loupež v místním obchodě, aby unikly finanční katastrofě a osamostatnily se – ovšem spolu. (31. srpna)

Jsi mé jaro – 1. řada

Hotelovou asistentku a psychiatra pořád trápí traumata z dětství. Právě díky nim si k sobě ale najdou cestu, když se oba připletou k podivné vraždě. (31. srpna)

Neslýchané: Zločin a trestné minuty

Foto: Netflix

Byli postrachem hokeje – tým vlastněný mužem s vazbami na mafii, vedený jeho sedmnáctiletým synem a na ledě známý nejen svými schopnostmi, ale i agresivitou. (31. srpna)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také