9 trailerů: Nicolas Cage hledá prase, Megan Fox připoutaná k mrtvole

Odpověď na Project Power, dvojitá porce Megan Fox nebo česká komedie s Jirkou Mádlem.

Přečtěte si

Autor

Za poslední týden jsme mohli zhlédnout kromě krátké ukázky na Jurský svět: Nadvláda také další trailery. Pojděme si je zrekapitulovat.

Deníček moderního fotra

Nová česká komedie na motivy známé předlohy Dominika Landsmana, která má podle povedené ukázky oslovit nejen moderní fotry. Hlavní postavu ztvární Jiří Mádl a k němu se připojí Tereza Ramba, Ondřej Malý či Lucie Benešová. Premiéra je stanovena na 12. srpna.

Die in a Gunfight

Ben se zamiluje do Mary, jejíž rodina nesnáší tu Benovu. Toto rozdmýchá mezi rodinami ještě větší konflikt, který může dopadnout velice špatně. Režisér filmu Collin Schiffli tuto shakespearovskou premisu okořenil hezkými akčními scénami, kterých je v traileru mnoho. Bena ztvárnil Diego Boneta a Mary si zahraje Alexandra Daddario.

How I Became a Superhero

Francouzský akční film se připojuje k úspěšnému seriálu The Boys a přináší jiný pohled na superhrdiny. Po světě se rozšířila droga, která lidem přináší superschopnost. To se ale vymkne z rukou a organizaci, která drogy rozšiřuje, musí někdo zastavit.


Klasický horor

Jak je z názvu patrné, Klasický horor sází na klasické prvky hororů. Opuštěná chata, dětská hudba v pozadí, mučící pasti, bezradní teenageři na výletě a mnoho dalších. Jakým způsobem se ale vše zkombinuje dohromady, to se dozvíme až ze samotného filmu, který má na Netflixu premiéru 14. července.

Midnight in the Switchgrass

Napětím nabytý trailer ukazuje skupinu odhodlaných policistů a agentů FBI odhalit nemilosrdného sériového vraha mladých žen. Můžeme se těšit na hvězdy jako je Megan Fox, Bruce Willis, Emile Hirsch a další. Premiéra v českých kinech je 27. července.

Pig

Osamělý hledač lanýžů žije v Oregonských lesích pouze se svým prasetem, které lanýže dokáže vyčmuchat. Jednoho dne ale jeho prase unesou a on se musí vrátit do Portlandu, aby své prase našel a vypořádal se se svou minulostí. Hlavní úlohu má Nicolas Cage a Alex Wolff.


Snake Eyes: G.I. Joe Origins

Henry Golding jako Snakes Eyes zachrání vůdci klanu Arashikage život. Vůdce ho vezme s sebou domů do Japonska, kde jej naučí bojové způsoby ninjů. Díky tomu se z něj stane ještě lepší bojovník a vzápětí je bude muset využít a proti svým nepřátelům. Ve filmu se také objeví Samara Weaving nebo Úrsula Corberó, kterou můžete znát jako Tokio z Papírového domu.

Till Death

Po romantickém zimním večeru v chatce se Emma probudí připoutaná k mrtvole svého muže. Emma se musí nějakým způsobem zbavit nájemných vrahů, utéct totiž nemůže. Emmu ztvárnila Megan Fox a zahraje si tak v dalším napínavém thrilleru.

Titane

Francouzsko-belgický film od režisérky a scenáristky Julie Ducournau bude mít světovou premiéru 21. července na festivalu v Cannes. Trailer slibuje zajímavou vizuální stránku filmu stejně tak i zajímavé a napínavé dějové situace.

Pokračuj na přehlídku trailerů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také