19 filmů, které Netflix přidal v posledních dvou týdnech

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v posledních dvou týdnech stihnul uvést čtyři filmy z vlastní produkce a řadu vypůjčených titulů. Které si nenechat ujít? Za zkoušku stojí Blíženec s dvojitou porcí Willa Smitha, hvězdně obsazený Drákula, česká Princezna zakletá v čase nebo dětská srdcovka Zachraňte Willyho!

Black and Blue

Nezkušená policajtka omylem natočí zkorumpované kolegy při vraždě. Ti pak chtějí záznam za každou cenu získat a brzy se ukáže, kdo na čí straně vlastně stojí. Thriller s Naomie Harris, nominovanou na Oscara, Tyresem Gibsonem a Mikem Colterem v hlavních rolích.

Blíženec

Čerstvě vysloužilý odstřelovač se musí postavit mladší a silnější naklonované verzi sebe sama, kterou tajná vládní agentura stvořila s jediným cílem – zabít originál. Akční sci-fi thriller v režii oscarového Anga Leea s Willem Smithem a Clivem Owenem v hlavních rolích.

Drákula

Hrabě Drákula se vypravuje do Londýna hledat ženu, která je až příliš podobná jeho zesnulé ženě. Ale lovec upírů Dr. Van Helsing se rozhodne Drákulovo běsnění zastavit. Jedno z nejlepších zpracování knihy Brama Stokera.

Five feet apart

Stella Grant je obyčejná sedmnáctiletá holka. Jenže na rozdíl od většiny teenagerů tráví spoustu času v nemocnici jako pacient s cystickou fibrózou. Cole Sprouse z Riverdale v hlavní roli.

Kin: Smrtící zbraň

Osamělý kluk najde v ulicích Detroitu zbraň jakoby z jiného světa. Připlete se přitom ale do tajné války a bude se muset i s bratrem propuštěným z vězení dát na útěk. Sci-fi thriller s rafinovanou zápletkou z produkce Michaela B. Jordana.

Kocour

Foto: Universal Pictures

Dvě děti, které se bez mámy doma nudí, navštíví Kocour a v domě rázem zavládne totální chaos. V téhle adaptaci klasiky Dr. Seusse hrají držitelé Emmy Mike Myers a Alec Baldwin.

27 filmů a seriálů, které uvede Netflix v tomto týdnu

Kouzelný drak

Odhodlaný teenager Din by se hrozně rád zase potkal s nejlepším kamarádem z dětství. A kouzelný drak, co umí plnit přání, mu ukáže, že možností má nepřeberné množství. Animované dobrodružství produkované Jackiem Chanem. Postavy namluvili Jimmy Wong, Constance Wu, John Cho a další.

Králíček Petr

V tomhle napůl hraném a napůl počítačově animovaném filmu na uličnického Králíčka Petra čeká v boji o zeleninu ze zahrady pana McGregora nový silný protivník. Hlasy modernímu zpracování milované klasiky z pera Beatrix Potter propůjčili James Corden, Daisy Ridley a Margot Robbie.

Láska sladká i kyselá

Zamilovaný pár řeší každodenní strasti i slasti a snaží se přitom zvládat nástrahy vztahu na dálku. Jang Ki-yong (Search: WWW), Chae Soo-bin (The Rebel) a Jung Soo-jung (Dědicové) v hořkosladké romantické komedii.

Poslední aristokratka

Chlápek, co žije s rodinou v New Yorku, zdědí po šlechtických předcích chátrající zámek v Čechách a musí se rozhodnout, jestli ho prodá, nebo ho zkusí zachránit. Komedie Jiřího Vejdělka podle knihy Evžena Bočka.

Princezna zakletá v čase

Jestli chce zachránit svoje království, musí princezna porazit mocnou čarodějnici a prolomit kletbu, která ji uvěznila v čase. Jedna z nejpovedenějších českých pohádek posledních let.

Zaklínač: Netflix ukázal dvanáct vteřin z druhé řady

Probuzení

Událost, která zasáhla celý svět, připravila lidi o spánek. Všechno kolem se hroutí, ale bývalá vojačka se snaží zachránit rodinu, i když sama pomalu přichází o rozum. Sci-fi thriller, ve kterém se držitelka Zlatého glóbu Gina Rodriguez (Panenka Jane) snaží rychle zachránit rodinu.

The Mustang

Nemluvný muž ve venkovském nevadském vězení Roman Coleman (Matthias Schoenaert) byl před deseti lety odsouzen a uvězněn za tragický případ domácího násilí. Film francouzské herečky, režisérky a scénáristky Laure de Clermont-Tonnerre.

Tři sekundy

Zátah protidrogové jednotky sice dopadl špatně, ale informátor FBI musí ve vězení dál dělat na tom, aby rozbil zločinecký gang. Hrají Joel Kinnaman, držitel Oscara Common, Rosamund Pike a Clive Owen, nominovaní na Oscara, a Ana de Armas.

Vítejte v Marwenu

Po brutálním útoku trápí umělce psychické problémy a ztráta paměti. Vytvoří si proto miniaturní svět, ve kterém se se svým traumatem může vyrovnat a znova se naučit žít. Hlavní roli v dramatu od oscarového režiséra Roberta Zemeckise si zahrál držitel Zlatého glóbu Steve Carell.

X-Wamp

Foto: Netflix

Agent FBI pátrá po odpadlíkovi z řad upírů, aby odhalil plán vlády na jejich integraci do společnosti. Sám se přitom ale zamiluje do upírky. Film z roku 2001.

Xtreme

V tomhle svižném thrilleru plném akce spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi. Tenhle akční thriller natočil režisér filmu Nepolapitelní Daniel Benmayor a děj se odehrává v jeho rodné Barceloně.

Yardie

Na nebezpečné cestě na vrchol zločinecké hierarchie se mladík musí vyrovnávat se svojí násilnickou minulostí. Podle úspěšného románu, který napsal Victor Headley. Britské kriminální drama v režii Idrise Elby natočené podle stejnojmenného románu spisovatele jamajského původu Victora Headleyho.

Zachraňte Willyho!

Foto: Warner Bros.

Problémový kluk dostane za úkol odstranit graffiti, kterým pomaloval mořský zábavní park. Kdo by čekal, že se tam zrovna on spřátelí s kosatkou? Nečekaný hit a 11. nejnavštěvovanější film roku 1993, který se dočkal dvou pokračování v kinech a dalšího dílu na DVD.

21 posledních Netflix originálů, které dostaly český dabing

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také