15 nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 22. týdne

Foto: Netflix

Pán pekel a zombie heist jsou nejsledovanějšími tituly Netflixu posledního týdne. Jak si vedla očekávaná novinka Sweet Tooth: Chlapec s parožím?

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (22. týden)

Zombie hit Zacka Snyder stále nejsledovanějším filmem (nakročeno má k deseti nejsledovanějším filmům všech dob), druhé místo patří Rodině na baterky (od tvůrců animáku Spider-Man: Paralelní světy), třetí je povedená česká pohádka Princezna zakletá v čase. Poslední aristokratka si urvala čtvrtou příčku.

15. Kyslík
14. Emoji ve filmu
13. Žena v okně
12. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku
11. Xtreme
10. Black and Blue
9. Padesát odstínů šedi
8. Tři sekundy
7. Sebevražedný oddíl (bez češtiny)
6. Amnestie

5. Modrý zázrak

Vychovatel a jeho chráněnci mají v plánu získat peníze na záchranu svého sirotčince tím, že vyhrají rybářskou soutěž. A tak vezmou do party vysloužilého kapitána.

4. Poslední aristokratka

Chlápek, co žije s rodinou v New Yorku, zdědí po šlechtických předcích chátrající zámek v Čechách a musí se rozhodnout, jestli ho prodá, nebo ho zkusí zachránit.

3. Princezna zakletá v čase

Jestli chce zachránit svoje království, musí princezna porazit mocnou čarodějnici a prolomit kletbu, která ji uvěznila v čase.

2. Rodina na baterky

Vyjeli si na pořádný výlet, ale robotí apokalypsa jim zatla tipec. Teď má Mitchellovic rodinka, ulítlá jako žádná jiná, na krku záchranu celého lidstva.

1. Armáda mrtvých

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (22. týden)

Lucifer ukončil pátou řadu a stal se nejsledovanějším seriálem posledních sedmi dní. Následuje severské fantasy Ragnarök – Konec světa, animovaný Jurský svět a polský lechtivý seriál Sexify. Očekávaná komiksová novinka Sweet Tooth zatím na osmé příčce.

15. Člověk: Svět uvnitř
14. Papírový dům
13. Černá listina
12. Kominského metoda
11. StartUp
10. Méďa a lumíci
9. Světlo a stíny
8. Sweet Tooth: Chlapec s parožím
7. Tři metry nad nebem
6. Kdo zabil Saru?

5. Black Space

Pravidla moc neřeší a využívá dost nezvyklé prostředky. Teď vyšetřuje masakr na izraelské střední škole, který má na svědomí parta zabijáků v maskách jednorožců.

4. Sexify

Studentka s mizivými milostnými zkušenostmi vymýšlí s partou kámošek inovativní sex appku. Aby uspěly mezi tvrdou konkurencí, musí ale zkoumat znepokojivý svět intimity.

3. Jurský svět: Křídový kemp

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři.

2. Ragnarök – Konec světa

V norském městečku, které sužuje znečištění a děsí tající ledovce, se konec světa zdá být až moc skutečný. K bitvě s dávným zlem bude potřeba legenda.

1. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.

Pokračuj na nejsledovanější tituly z minulého týdne