15 nejsledovanějších filmů a seriálů 23. týdne na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Popularita Lucifera neutichá, nejsledovanějším filmem česká pohádka. Tohle je přehled patnácti nejsledovanějších filmů a patnácti seriálů na Netflixu za poslední týden.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (23. týden)

Pohádka Princezna zakletá v čase v čele sledovanosti Netflixu, v těsném závěsu Armáda mrtvých režiséra Zacka Snydera, třetí příčka patří další české novince na streamu, Poslední aristokratce. Mezi patnáctku nejsledovanějších se zařadilo také postapokalyptické sci-fi Probuzení, Blíženec s Willem Smithem nebo animák Kouzelný drak.

15. Žena v okně
14. Spider-Man: Daleko od domova
13. Kouzelný drak
12. Blíženec
11. Psí kusy
10. Dancing Queens
9. Kin: Smrtící zbraň
8. Tři sekundy
7. Believe Me: The Abduction of Lisa McVey
6. Rodina na baterky

5. Probuzení

Událost, která zasáhla celý svět, připravila lidi o spánek. Všechno kolem se hroutí, ale bývalá vojačka se snaží zachránit rodinu, i když sama pomalu přichází o rozum.

4. Xtreme

V tomhle svižném thrilleru plném akce spojí bývalý nájemný zabiják síly se svojí sestrou a problémovým teenagerem, aby se pomstil svému nevlastnímu bratrovi.

3. Poslední aristokratka

Chlápek, co žije s rodinou v New Yorku, zdědí po šlechtických předcích chátrající zámek v Čechách a musí se rozhodnout, jestli ho prodá, nebo ho zkusí zachránit.

2. Armáda mrtvých

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny.

1. Princezna zakletá v čase

Jestli chce zachránit svoje království, musí princezna porazit mocnou čarodějnici a prolomit kletbu, která ji uvěznila v čase.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (23. týden)

Lucifer stále vládne seriálovému obsahu Netflixu, následuje novinka z minulého týdne, adaptace komiksového Sweet Tooth a Ragnarök – Konec světa, který nedávno dostal druhou řadu. Lupin, který v týdnu nadělil nové epizody, ohlásí mnohem lepší výsledky až příští neděli.

15. Ginny a Georgia
14. Na pohodu
13. Papírový dům
12. Lupin
11. Černá listina
10. Méďa a lumíci
9. CoComelon
8. Člověk: Svět uvnitř
7. StartUp
6. Sexify

5. Tři metry nad nebem

Příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. Inspirováno knihami Federica Moccii.

4. Jurský svět: Křídový kemp

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři.

3. Ragnarök – Konec světa

V norském městečku, které sužuje znečištění a děsí tající ledovce, se konec světa zdá být až moc skutečný. K bitvě s dávným zlem bude potřeba legenda.

2. Sweet Tooth: Chlapec s parožím

Roztomilý kluk, co je napůl člověk a napůl jelen, se s mrzutým chlápkem, který ho vzal pod křídla, vydává hledat nový začátek v nebezpečném postapokalyptickém světě.

1. Lucifer

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd.

Pokračuj na přehled nejsledovanějších titulů z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také