17 novinek (nejen) z Netflixu, které můžete vidět o víkendu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix naservíroval druhou část páté řady Lucifera, třetí řadu Kominského metody nebo pokračování severského seriálu Ragnarök. Pozadu ale nezůstalo ani HBO GO, které uvedlo speciální epizodu Přátel s českými titulky (aktuálně se čeká na dabing). Zajímavou novinku přidal také stream od Amazonu, Disneyho plusko má za sebou očekávanou premiéru Cruelly (příchod do ČR v druhé polovině tohoto roku). Už víte, na co se budete dívat o víkendu?

Amnestie

Tři rodiny se po sametové revoluci vyrovnávají s následky prezidentských amnestií, které vyvrcholily největší vězeňskou vzpourou v dějinách Československa. (Netflix)

Baggio: Božský copánek

Dokument o jednom z nejlepších fotbalistů všech dob Robertu Baggiovi a vrcholech jeho kariéry, zraněních, co musel překonat, a cestě k buddhismu, po které se vydal. (Netflix)

Black Space – 1. řada

Pravidla moc neřeší a využívá dost nezvyklé prostředky. Teď vyšetřuje masakr na izraelské střední škole, který má na svědomí parta zabijáků v maskách jednorožců. (Netflix)

Cruella

Film se odehrává v době londýnské punckrockové revoluce 70. let a sleduje vzpurné počátky nechvalně proslulé módní darebačky, Cruelly de Vil. (Disney+)

Černé pondělí – 3. řada

19. října roku 1987 – Černé pondělí, nejhorší akciový krach v dějinách Wall Street. Toto je příběh o tom, jak se skupina outsiderů utkala s klubem zasloužilých titánů z Wall Street a způsobila kolaps největšího finančního systému na světě. (HBO GO)

Eden – 1. řada

Holka, kterou tajně vychovali roboti, odhaluje temná tajemství nádherného utopického světa, ve kterém po lidstvu nezbyly skoro žádné stopy. (Netflix)

Kominského metoda – 3. řada

Učitel herectví Sandy Kominsky se svým nejlepším přítelem Normanem Newlanderem si navzájem pomáhají zvládat všechny peripetie stárnutí s humorem. (Netflix)

Lucifer – 2. část 5. řady

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. (Netflix)

Modrý zázrak

Vychovatel a jeho chráněnci mají v plánu získat peníze na záchranu svého sirotčince tím, že vyhrají rybářskou soutěž. A tak vezmou do party vysloužilého kapitána. (Netflix)

Na vysoké noze: Jak afroamerická kuchyně proměnila Ameriku

Černošské jídlo je americké jídlo. Dokumentární seriál, ve kterém šéfkuchař a spisovatel Stephen Satterfield mapuje chuťové spojnice mezi Afrikou a Texasem. (Netflix)

Panic – 1. řada

Každé léto riskují své životy v sérii výzev, ve kterých čelí svým největším nočním můrám, aby vyhráli pohádkové peníze. Vyhrát ale může jen jeden. (Amazon Prime Video)

Pracující dívky

Axelle, Dominique a Conso mají jedno společné tajemství – vedou dvojí život. Setkávají se každé ráno na parkovišti, aby společně dojížděly za prací na druhé straně hranice. (HBO GO)

Přátelé: Zase spolu 

Ve speciálu, který nemá scénář, se hvězdy seriálu Přátelé vrací do kultovní haly číslo 24 (Stage 24) ve studiích Warner Bros. v Burbanku, kde se oblíbený sitkom natáčel. V pořadu se objeví i řada speciálních hostů. (HBO GO)

Příběh tantry

Dokument o tradičních i současných tantrických rituálech – tajemných a provokativních praktikách s kořeny v hinduismu a buddhismu. (Netflix)

Ragnarök – Konec světa – 2. řada

V norském městečku, které sužuje znečištění a děsí tající ledovce, se konec světa zdá být až moc skutečný. K bitvě s dávným zlem bude potřeba legenda. (Netflix)

Tak nějak – 2. řada

Byli cool, když jim bylo dvacet a mohli pařit. Po třicítce vyměnili kluby za plínky, ale cool by rádi byli dál. Animovaný seriál pro dospělé. (Netflix)

Výkupné za Londýn

Dokument o bombovém útoku na komunity černochů, gayů a Bangladéšanů, ke kterému došlo v roce 1999 v Londýně, a o pátrání po jeho pachateli z řad členů krajní pravice. (Netflix)

Pokračuj na filmové a seriálové tipy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také