10 nových filmů a seriálů (nejen) z Netflixu na víkend

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Na Netflix dorazil jeden z největších filmů tohoto roku, Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera. Se zpožděním jsme se dočkali českých titulků u anime seriálu DOTA: Dračí krev, na Netflixu byla uvedena také druhá řada mexické kriminálky Kdo zabil Saru. HBO GO přidalo horor Relikvie nebo italskou festivalovku Sama se svými sny. Za pozornost stojí i novinka od Amazonu, Solos, která ovšem vyšla bez české podpory. Na Google Play se objevil poslední film Judda Apatowa, The King of Staten Island.

Armáda mrtvých

Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

DOTA: Dračí krev

Rozpolcený, ale odvážný Dračí rytíř musí využít sílu draka, kterou v sobě nosí, aby porazil zabijáckého démona. Výpravná fantasy podle online hry. (Netflix)

Jurský svět: Křídový kemp – 3. řada

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři. (Netflix)

Kdo zabil Saru? – 2. řada

Álex chce za každou cenu prokázat, že na něho hodili sestřinu vraždu, a neváhá se mstít. Rozhodne se vytáhnout na světlo mnohem víc než jen skutečného pachatele. (Netflix)

Relikvie

Když postarší Edna nevysvětlitelně zmizí, její dcera a vnučka spěchají do zchátralého venkovského sídla jejich rodiny, kde po celém domě nacházejí podivné stopy, které odhalují Edninu pokročilou demenci. (HBO GO)

Soused – 2. řada

Život sebestředného Javiera se trochu zamotá, když se nečekaně stane superhrdinou – a jeho expřítelkyně dostane za úkol odhalit jeho totožnost. (Netflix)

Spešl – 2. řada

Mladý gay s mozkovou obrnou se vymaní z izolované existence, aby konečně začal žít podle svého. (Netflix)

The King of Staten Island

Scotta v dětství ovlivnila smrt otce, který zemřel při požáru hotelu. Zároveň se vypořádává s nejrůznějšími zdravotními problémy a neustále kouří marihuanu. Komedie Judda Apatowa. (Google Play)

Pokračuj na přehled novinek na víkend z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také