15 výborných filmů na Netflixu, které jsou překvapivě dabované

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix v posledních týdnech přidává dabing hlavně ke svým originálním filmům a seriálům (Rodina na baterky, Armáda mrtvých, Jupiter’s Legacy a mnoho dalších), zbylé tituly v nabídce už tolik pozornosti nedostávají. Stále je ale z čeho vybírat. České znění můžeme najít u filmů, jako jsou třeba Hacksaw Ridge, Ledová archa, Případ Sloane nebo Rivalové. Do výběru jsme zařadili hned patnáct titulů, u kterých vás přiložená čeština možná i překvapí.

Arctic: Ledové peklo

V ledové pustině u severního pólu havaruje letadlo a pilot musí zariskovat a pomoct dalšímu vážně zraněnému muži, aby se oba dostali včas do bezpečí.

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny

Vojenskému zdravotníkovi Desmondu Dossovi nedovoluje svědomí nosit zbraň. Přesto se stane hrdinou druhé světové války během bitvy o Okinawu.

I Love You Phillip Morris

Polda z Texasu si přizná, že je gay, překope celý svůj život a nastartuje sérii podvodů, které ho přivedou až do vězení. Tam potká svoji životní lásku.

Kursk

Největší hrozbou pro posádku uvězněnou v potopené ruské ponorce je byrokracie na souši. Podle skutečného příběhu.

Ledová archa

Planeta zamrzla a v obřím vlaku, který krouží po zeměkouli, se poslední lidé snaží bok po boku přežít v křehké rovnováze.

Mafiánovi

Nechvalně známá mafiánská rodinka Manzoniů se kvůli programu na ochranu svědků přestěhuje do francouzské Normandie. Zapadnout se jim ale vážně nedaří.

Obhájce

Právník Mick Haller hájí u soudu bohatého chlípníka obviněného ze sexuálního napadení a dostane při tom do nebezpečí sebe i svoji rodinu.

Případ Sloane

Neústupná lobbistka z Washingtonu je zvyklá vyhrávat a všichni to o ní dobře vědí. Teď ji ale čeká nejtěžší boj celé kariéry.

Půlnoc v Paříži

Spisovatel se noc co noc vrací v čase do Paříže 20. let, kde mezi umělci, které obdivuje, nachází lásku i inspiraci.

Rivalové

V 70. letech se závodníci Niki Lauda a James Hunt ženou za vavříny a slávou – dokud jejich sportovní soupeření nepřeruší hrozivá nehoda, kvůli které může všechno skončit.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Allan Karlsson na svoje 100. narozeniny uprchne z domova důchodců a vydá se za bláznivým dobrodružstvím, které je okořeněné záblesky z jeho pestré minulosti.

Terapie láskou

Muž, který má bipolární poruchu, se vrátí domů k rodičům a seznámí se s temperamentní vdovou. Každému z nich pak nový vztah pomůže zahojit rány na duši trochu jinak.

Tři dny ke svobodě

Manželku mu kvůli podezření z vraždy zavřeli do vězení. Univerzitní profesor proto vymyslí pečlivě propracovaný plán, jak ji dostat ven a dát svoji rodinu zase dohromady.

Zlo s lidskou tváří

Svobodná matka Liz se zamiluje do Teda Bundyho a celé roky si odmítá připustit pravdu o jeho zločinech. Drama podle skutečné události.

Ztracené město Z

Na počátku 20. století britského badatele Percyho Fawcetta zachvátí posedlost najít v amazonské džungli bájnou starověkou civilizaci.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také