14 novinek, které Netflix přidá tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Fanoušci seriálového Lucifera do konečně dočkali. Už v pátek Netflix přidá druhou část páté řady jednoho z nejoblíbenějších seriálů současnosti. V poměrně nabitém týdnu Netflix uvede ještě druhou řadu severského fantasy seriálu Ragnarök – Konec světa, třetí série se dočká jeden z nejlépe hodnocených Netflix seriálů Kominského metoda. Na Netflix po delší době zamíří také další český snímek (Amnestine, 2019) a hned několik zajímavých dokumentů.

Amnestie

Tři rodiny se po sametové revoluci vyrovnávají s následky prezidentských amnestií, které vyvrcholily největší vězeňskou vzpourou v dějinách Československa. (24. května)

Baggio: Božský copánek

Dokument o jednom z nejlepších fotbalistů všech dob Robertu Baggiovi a vrcholech jeho kariéry, zraněních, co musel překonat, a cestě k buddhismu, po které se vydal. (26. května)

Na vysoké noze: Jak afroamerická kuchyně proměnila Ameriku – nová minisérie

Černošské jídlo je americké jídlo. Dokumentární seriál, ve kterém šéfkuchař a spisovatel Stephen Satterfield mapuje chuťové spojnice mezi Afrikou a Texasem. (26. května)


Tak nějak – 2. řada

Byli cool, když jim bylo dvacet a mohli pařit. Po třicítce vyměnili kluby za plínky, ale cool by rádi byli dál. Animovaný seriál pro dospělé. (26. května)

Výkupné za Londýn

Dokument o bombovém útoku na komunity černochů, gayů a Bangladéšanů, ke kterému došlo v roce 1999 v Londýně, a o pátrání po jeho pachateli z řad členů krajní pravice. (26. května)

Black Space – 1. řada

Pravidla moc neřeší a využívá dost nezvyklé prostředky. Teď vyšetřuje masakr na izraelské střední škole, který má na svědomí parta zabijáků v maskách jednorožců. (27. května)


Eden – 1. řada

Holka, kterou tajně vychovali roboti, odhaluje temná tajemství nádherného utopického světa, ve kterém po lidstvu nezbyly skoro žádné stopy. (27. května)

Modrý zázrak

Vychovatel a jeho chráněnci mají v plánu získat peníze na záchranu svého sirotčince tím, že vyhrají rybářskou soutěž. A tak vezmou do party vysloužilého kapitána. (27. května)

Ragnarök – Konec světa – 2. řada

V norském městečku, které sužuje znečištění a děsí tající ledovce, se konec světa zdá být až moc skutečný. K bitvě s dávným zlem bude potřeba legenda. (27. května)

Soy Rada: Náhodička

Skvělý argentinský komik Agustín Aristarán alias Soy Rada je zpátky! Tentokrát si bere na přetřes hlavně rodinu a výchovu, ale taky kouzla a hudbu. (27. května)


Kominského metoda – 3. řada

Učitel herectví Sandy Kominsky se svým nejlepším přítelem Normanem Newlanderem si navzájem pomáhají zvládat všechny peripetie stárnutí s humorem. (28. května)

Lucifer – 2. část 5. řady

Když se Pán pekel začne nudit, přestěhuje se do Los Angeles, otevře si tu noční klub a seznámí se s detektivem z oddělení vražd. (28. května)

Nejméně očekávaný den: Zákulisí týmu Movistar 2019 – 2. řada

Profesionální cyklistický tým Movistar si během cesty brousí zuby na vítězství, ale musí přitom čelit výzvám, kontroverzi a sporu uvnitř týmu. (28. května)

Příběh tantry

Dokument o tradičních i současných tantrických rituálech – tajemných a provokativních praktikách s kořeny v hinduismu a buddhismu. (29. května)

Pokračuj na přehled Netflix novinek z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také