14 originálních filmů a seriálů, které Netflix přidá v květnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix má před sebou další nabitý měsíc. Hned zkraje května udeří první řada komiksového seriálu Jupiter’s Legacy na motivy Marka Millara (Kingsman, Kick-Ass), o necelý týden později bude Mélanie Laurent lapat po vzduchu v komorní sci-fi Kyslík a prvních čtrnáct dní května uzavře druhá řada očekávané antologie Love, Death & Robots. Dočkáme se také dalších velkých premiér, Ženy v okně s Amy Adams a Armády mrtvých režiséra Zacka Snydera.

Samovi synové: Bloudění v temnotách

Případ takzvaného Samova syna se stal pro novináře Mauryho Terryho celoživotní obsesí. Došel totiž k závěru, že ve vraždách měla prsty sekta satanistů. (5. května)

Jupiter’s Legacy – 1. řada

Jsou první generací superhrdinů. Ale jak předávají štafetu svým dětem, přibývá sporů – a stará pravidla přestávají platit. (7. května)

Malá neznámá – 2. řada

Záhadná chytrá dívka Nanno mění různé školy a na každém kroku odkrývá lži a přestupky studentů a fakulty. (7. května)

Super já

Neúspěšný scenárista zjistí, že si ze snů do skutečného života dokáže brát různé cennosti, které mu pomůžou zařídit si nový život. Jenže ten brzo nabere nečekané obrátky. (7. května)

Kyslík

Liz se probudí v kryokomoře a musí si rychle vybavit, kdo vlastně je, aby se dostala ven, než jí dojde kyslík. (12. května)

Párty pro 41

Homosexuální kongresman si vezme dceru mexického prezidenta. Pak se ale v tajném klubu zaplete s jedním mladíkem a skandál je na světě. Podle skutečných událostí. (12. května)

Castlevania – 4. řada

Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. Podle klasické počítačové hry. (13. května)

Směr nebe

Muž s Aspergerovým syndromem a jeho strýc propuštěný z vězení vyklízejí věci po zemřelých lidech. Z nich se dozvídají jejich příběhy, které vyprávějí pozůstalým. (14. května)

Love, Death & Robots – 2. řada

Tim Miller a David Fincher sestavili antologii animovaných filmů, kde není nouze o děsivá stvoření, ďábelská překvapení a černý humor. Sledovat zásadně v soukromí! (14. května)

Žena v okně

Anna se cítí bezpečně, jenom když pozoruje okolní svět z okna. Dokud se do domu přes ulici nenastěhují Russellovi a ona na vlastní oči nespatří něco, co si do té doby nedokázala ani představit. (14. května)

Kdo zabil Saru? – 2. řada

Álex chce za každou cenu prokázat, že na něho hodili sestřinu vraždu, a neváhá se mstít. Rozhodne se vytáhnout na světlo mnohem víc než jen skutečného pachatele. (19. května)

Jurský svět: Křídový kemp – 3. řada

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři. (21. května)

Armáda mrtvých

Scotta Warda, známého veterána bojů proti zombie, který teď na předměstí obrací burgery, osloví šéf kasina s nabídkou, která se neodmítá: probít se do karanténní zóny a zachránit 200 milionů dolarů, které leží v podzemním sejfu. (21. května)

Baggio: Božský copánek

Kronika dvaadvacetileté kariéry fotbalové hvězdy Roberta Baggia včetně náročného debutu a sporů s některými trenéry. (26. května)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také