20 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku v roce 2021

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pokud jste někdy pochybovali nad vkusem českého diváka, tak zřejmě nezměníte názor ani teď. Nejsledovanějším filmem na Netflixu v Česku od začátku roku je totiž dětská superhrdinská taškařice Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze. Druhé místo zaujala česká komedie z minulého roku, Příliš osobní známost, třetí potom jeden z nejhorších celovečerních animáků posledních let, Emoji ve filmu. Bramborovou pozici si ještě zajistila česká parodie Případ mrtvého nebožtíka… V žebříčku ale najdeme i povedené filmy. Sedmé Jako v bavlnce, patnácté Vlastníky nebo sedmnácté Čističe vesmíru.

20. MY 2

Po odchodu od manžela se nastěhuje ke svému kadeřníkovi, který je gay. V novém soužití pak zkoumá, kde leží hranice intimity a sexuality.

19. Půlnoční nebe

Osamělý vědec v Arktidě spěchá varovat astronauty, aby se nevraceli zpátky na Zem, kde došlo k celosvětové katastrofě.

18. Táta na kvadrát

Mladá holka žije s mámou v hippie komunitě. Když ale máma odjede, dívka se potají vydá najít svého otce. A tahle dobrodružná cesta jí změní život.

17. Čističi vesmíru

Čtyři outsideři, co se v roce 2092 honí za vesmírným odpadem a sny o budoucnosti, objeví androidku, která by jim mohla hodit balík. Kdyby neskrývala nebezpečné tajemství.

16. Smrt do roku 2020

Rok, na který nikdo z nás nebude rád vzpomínat, očima nejhůř informovaných komentátorů v historii. Od tvůrců seriálu Black Mirror.

15. Vlastníci

Schůzi, na které se majitelé bytů ve starém činžáku zkoušejí domluvit, jak dům zachránit, poznamenají jejich rozdílné charaktery i osobní zájmy.

14. Národní třída

Hospodský rváč z pražského sídliště se snaží vypořádat s tím, jak politika a peníze mění jeho svět, a udělat dojem na ženu, kterou miluje.

13. Všem klukům: Navždy s láskou

Lara Jean se z rodinného výletu do Koreje vrací k běžným starostem maturantky a pomalu se chystá na vysokou – ať už s Peterem, nebo bez něho.

12. Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari

Z rezervace uprchla divoká zvířata! Spolu s Bearem Gryllsem je v tomhle interaktivním speciálu musíte pochytat a oplocení rychle opravit.

11. Zprávy ze světa

Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov.

10. Za čárou

V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku.

9. SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu.

8. 3Bobule

Blíží se další vinobraní a manželé, kteří jsou už nějakou dobu od sebe, se snaží zachránit nejenom krachující vinařství, ale i svůj vztah.

7. Jako v bavlnce

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso.

6. ‘Ohana: Rodina je poklad

Dva sourozenci z Brooklynu tráví léto na ostrově O’ahu, kde jim příbuzní pomáhají objevit jejich havajské kořeny během dobrodružného hledání ztraceného pokladu.

5. Grinch

Věčně nabručený mrzout plánuje překazit Vánoce ve veselém městečku Kdosice. Nesobecká dívenka mu ale možná obměkčí srdce.

4. Případ mrtvého nebožtíka

Detektivové se trápí při vyšetřování případu vraždy a vydírání, do kterého může být zapletený někdo, koho znají.

3. Emoji ve filmu

V Textopoli panuje názor, že emoji by měly vyjadřovat jenom jednu emoci, a tak jsou Genovy různé výrazy problém. Jeho řešení – stát se normálním.

2. Příliš osobní známost

Čerstvě rozvedená matka a její nejlepší kamarádka zjišťují, jak neuvěřitelně složité je randit, když je člověk dávno dospělý.

1. Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu.

Pokračuj na nejsledovanější seriály na Netflixu od roku 2021

8 KOMENTÁŘE

  1. Kdo na ty české sracky pořád kouká ? Kvůli imbecilum přidávají stále nové a nové české filmy na které se absolutně nedá dívat. A slušná produkce z ciziny kvůli tomu zapadne jelikož snad polovina filmu co mi Netflix nabízí je právě naše produkce. Škoda peněz.

    • Když jsou to sračky ,tak na to nekoukej. Někomu se třeba nelíbí tvoje kvalitní zahraniční sračky. Každý má nárok koukat na to co se mu líbí a není důvod kvůli tomu hned nadávat.

    • Když si na Netflixu v nastavení změníte jazyk na angličtinu, zobrazí se vám víc filmů – tedy filmy v angličtině, které nemají české titulky, a proto se v české verzi nezobrazují. A ten výběr hned vypadá líp. Já se tam většinou dívám na filmy v angličtině a k tomu mám zapnuté anglické titulky, protože výslovnosti vždy 100% nerozumím a psaná angličtina mi pomáhá. Můžete samozřejmě přepnout i na jiné jazyky a předpokládám, že u každého zvoleného jazyka je trochu jiná nabídka filmů.

  2. Půlnoční nebe nebude nikdy v ničem ani dobré. Viděli jste to? V polovině filmu se pristihnete, jak posouvate stále o 10sec dopředu, protože se na to nedá koukat.

  3. V bavlnce je hrozná p…. Neschopnej mafoš s ještě přiblblejšíma poskokama není schopnej vytáhnout bábrli z ústavu. Jak ta feministická lesba prokopla okýnko auta ve vodě, okamžitě jsem to vypnul, bylo jasný kam to spěje.

    • Uvědomte si, že se jedná o filmová díla, která nemají s realitou nic společného a jsou určeny pouze ke konzumaci pro hloupého diváka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také