7 filmů série Rychle a zběsile zmizí z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Prvních sedm filmů známé akční série, ve které auta létají z oken mrakodrapů a silnice jsou jen pro břídily, je na odchodu z Netflixu. Fanoušci jedné z nejvýdělečnějších značek současnosti si mohou kompletní ságu s Paulem Walkerem vychutnat pouze do neděle 7. února. Všechny filmy Rychle a zběsile jsou v nabídce Netflixu uvedeny s českými titulky.

Rychle a zběsile

Policista se v utajení vetře do losangeleské party, která pořádá nelegální závody aut a je podezřelá z vykrádání kamionů, ale nečekaně se zamiluje do sestry vůdce gangu.

Rychle a zběsile 2

Když se bývalý policista Brian spojí s kamarádem propuštěným z vězení s cílem přepravit zásilku „špinavých“ peněz pro pochybného dovozce, je to hned dvojnásobný podraz.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda

Třetí díl hitové licence sleduje pouličního závodníka Seana Boswella, jak se stěhuje do Tokia, kam ho vyexpedovala znepokojená rodina.

Rychlí a zběsilí

Policista se v utajení vetře do losangeleské party, která pořádá nelegální závody aut a je podezřelá z vykrádání kamionů, ale nečekaně se zamiluje do sestry vůdce gangu.

Rychle a zběsile 5

Brian s Miou dostali Doma z vězení a míří do Brazílie. Dávají dohromady nový tým závodníků, do kterého se dostane i drogový dealer toužící po Domově krvi.

Rychle a zběsile 6

Pouliční závodník Dominic Toretto a jeho tým znovu předvádí své šílené kousky za volantem při velkolepé loupeži, tentokrát na silnicích v Evropě.

Rychle a zběsile 7

Desperáti z rychlých žihadel se spokojeně usadili. Ale idylku jim naruší chlápek, co se přichází mstít.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také