18 filmů a seriálů, které Netflix nedávno přidal s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix od Nového roku přidal stovky filmů a seriálů do své filmotéky. Jen osmnáct z nich se ale dočkalo českého dabingu. Mezi vybranými tituly najdeme převážně Netflix originály, jejichž uvedení s českým zněním dává pro službu největší smysl. Dabing mají třeba Zprávy ze světa s Tomem Hanksem, Jako v bavlnce s ďábelskou Rosamund Pike nebo čarodějnický seriál Winx Saga: Osud.

Grinch

Věčně nabručený mrzout plánuje překazit Vánoce ve veselém městečku Kdosice. Nesobecká dívenka mu ale možná obměkčí srdce.

Chikova cesta

Holka, její nejlepší kámoš a pes vyrazí ochránit horu před jednou chamtivou společností. Všechno ale pomůže vyřešit její milovaný psí parťák Chiko.

Jako v bavlnce

Soudem jmenovaná zákonná zástupkyně podvádí svoje klienty, a místo aby o ně pečovala, získává nad nimi absolutní moc. Její nejnovější oběť má ale v rukávu nečekané eso.

Jurský svět: Křídový kemp – seriál

Šest teenagerů si mělo užívat dobrodružství na táboře na Isla Nublar. Místo toho ale musí společně bojovat o holý život, když ze zajetí na ostrově uprchnou dinosauři. (2. řada)

Kosmokid – seriál

Chlapcův sen stát se superhrdinou se splní, když najde pět kosmických kamenů moci. Ale zachránit svět je těžší, než se zdálo – a sám to rozhodně nezvládne.

‘Ohana: Rodina je poklad

Dva sourozenci z Brooklynu tráví léto na ostrově O’ahu, kde jim příbuzní pomáhají objevit jejich havajské kořeny během dobrodružného hledání ztraceného pokladu.

Píseň moře

Saoirse a její bratr se jako poslední z magického druhu tuleňů, kteří se na pevnině mění v lidi, musí vrátit do moře. Dobrodružný animovaný film.

Princ Krasoň

V předvečer 21. narozenin si obletovaný princ musí najít tu pravou, aby kletba nezrušila lásku v celém království.

Rozčarování – seriál

Povinnosti volají, ale princezna radši popíjí. Volnomyšlenkářská Bean rozčílí krále, když spolu se svými démonskými a elfími kumpány napáchá nenapravitelnou spoušť. (3. řada)

Sedm psychopatů

Scenáristovi při psaní chybí inspirace. Kamarádi mu chtějí pomoct, a tak ukradnou šílenému mafiánovi milovaného psa.

Táta na kvadrát

Mladá holka žije s mámou v hippie komunitě. Když ale máma odjede, dívka se potají vydá najít svého otce. A tahle dobrodružná cesta jí změní život.

Úřad kouzelnických záležitostí – seriál

Dospívající holka náhodou objeví začarované království, a jako jediná pak může sjednotit svět lidí a kouzel, aby oba zachránila před zlem.

Velký průvodce meditací

Headspace představuje příjemně animovaný pohled na výhody meditace a nabízí techniky a instrukce, abyste se do toho mohli pustit i vy.

Všem klukům: Navždy s láskou

Lara Jean se z rodinného výletu do Koreje vrací k běžným starostem maturantky a pomalu se chystá na vysokou – ať už s Peterem, nebo bez něho.

Všichni moji přátelé jsou mrtví

Odhalená tajemství, zlomená srdce a nečekané rozuzlení. Tuhle partu kamarádů čeká hodně divoká oslava Silvestra.

Winx Saga: Osud – seriál

Parta náctiletých se na čarodějné internátní škole Alfea odhodlaně učí ovládat svoje kouzelné schopnosti, držet krok se soupeři a neztrácet hlavu kvůli lásce.

Za čárou

V blízké budoucnosti dostane pilot dronu rozkaz přesunout se do válečné zóny, kde mu má velet android v přísném utajení – a společně pak musí zabránit jadernému útoku.

Zprávy ze světa

Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov.

Pokračuj na všechny novinky tohoto týdne na Netflixu

19 KOMENTÁŘŮ

  1. Každý máme jiný vkus , ale většinou ty zajímavější filmy a seriály dabované nejsou.
    A ty ne americké už vůbec.

  2. Mohu-li poradit, jestli se díváš přes PC, napiš do Google vyhledávače netflix audio browse a klikni na odkaz. Vyhledají se Ti veškeré filmy a seriály v češtině.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také