Jak rozpoznat Netflix filmy v češtině

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix uvedl českou verzi aplikace v říjnu minulého roku. Filmy v češtině od té doby přidává téměř neustále a nabídka se rozrůstá přímo královsky. Za Netflix filmy v češtině považujeme film s titulky nebo dabingem.

Netflix filmy s českými titulky

Netflix filmy v češtině: Ukázka českého rozhraní

Pokud rozhraní Netflixu máte v češtině (menu, popisky filmů), zobrazuje se Vám nabídka filmů s českými titulky (i dabingem) automaticky. Jestli máte Netflix přepnutý do angličtiny, vidíte kompletní nabídku Netflixu. Tedy i filmy a pořady, které jsou bez češtiny. Přepnout svůj účet do češtiny můžete v nabídce Editovat profil.

Netflix filmy s českým dabingem

Netflix filmy česky: Vyhledávání podle audio stopy

Většina nových filmů na Netflixu vychází i s českým dabingem. Ten samozřejmě mohou obsahovat i starší kousky, ale není to pravidlem. Netflix nabízí dokonce možnost, jak si všechny filmy roztřídit podle audio stopy, což je velmi vítaný pomocník. Prohledat všechny filmy v češtině (dabingu) můžete v tomto odkaze.

Netflix filmy s externími českými titulky

Netflix filmy v češtině: Ukázka nainstalovaného pluginu

Pokud jste u některého Netflix filmu nenašli možnost českých titulků, máte svůj účet v anglickém jazyce. Přepnutí co češtiny v tomto případě nepomůže, film samotný by Vám z nabídky zmizel. Proto do internetového prohlížeče nainstalujeme plugin Super Netflix a následně si titulky stáhneme z databáze titulků upravených speciálně pro tuto službu. Po instalaci pluginu byste měli restartovat prohlížeč.

České filmy na Netflixu

Netflix filmy v češtině: Jak najít české filmy

Nabídka českých filmů na Netflixu je obdivuhodná. Vedle nestárnoucích klasik však můžete narazit i na současnou tvorbu, která nestojí za nic. Proklikat se k českým filmům na Netflixu není úplně nejjednodušší. Řešením je však tento odkaz, který Vás přesměruje na kompletní nabídku Východoevropských filmů (českých filmů) a jejich následné seřazení do podkategorií.

Netflix filmy v češtině zdarma

Netflix filmy v češtině zdarma

Užívat si kompletní nabídku Netflix filmů v češtině můžete po dobu jednoho měsíce zcela zdarma. Přesně tak dlouhá je zkušební lhůta, během které za Netflix neplatíte. Zkušební období můžete zrušit před první platbou (budete upozornění emailem) a za Netflix tak nezaplatíte ani korunu. Během prvních třiceti dní na Netflixu Vám tato služba nebude nijak omezena.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také