9 dobrých filmů George Clooneyho na Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Očekávaná novinka George Clooneyho, Půlnoční nebe, právě dnes dorazila na Netflix s českým dabingem. K této příležitosti jsme vybrali další filmy, ve kterých účinkuje tento oblíbený herec a dnes už také zkušený režisér. Ne všechny filmy ale služba uvedla s českou lokalizací.

Američan

Nájemný zabiják Jack čeká v malém italském městečku na další rozkazy a začne tam vést dvojí život, což může vést až k nebezpečnému uvolnění. (český dabing)

Bratříčku, kde jsi?

Mississippi, třicátá léta. Tři trestanci Everett Ulysses McGill (George Clooney), Pete a Delmar, vzájemně spoutáni, zdrhají z lapáku krajinou v naději na nalezení pokladu o výši 1 200 000 dolarů. (od 31. prosince)

Gravitace

Jejich vesmírnou loď zničily úlomky satelitů a nezkušená doktorka s ostříleným astronautem uvízli na oběžné dráze bez jakéhokoli spojení se Zemí. (české titulky)


Lítám v tom

Ryan Bingham létá po celých Spojených státech a propouští zaměstnance jménem jejich zaměstnavatelů. O oblíbenou práci ho však připraví čerstvá absolventka Natalie. (české titulky)

Půlnoční nebe

Osamělý vědec v Arktidě spěchá varovat astronauty, aby se nevraceli zpátky na Zem, kde došlo k celosvětové katastrofě. (český dabing)

Zakázané ovoce

Bankovní lupič Jack naskočí na útěku z vězení do kufru auta i s atraktivní federální maršálkou, a rozjede tak rafinovanou hru na kočku a myš. (české titulky)


Dannyho parťáci (celá trilogie)

Lupič Danny Ocean je mužem akce. Ještě neuplynulo ani čtyřiadvacet hodin od chvíle, kdy byl propuštěn z věznice v New Jersey a už plánuje další kšeft. (bez češtiny)

Tři králové

Malá skupina amerických vojáků, kteří bojovali na území Iráku během války v zálivu, se rozhodne zůstat o něco déle, než v podobných situacích bývá zvykem. (bez češtiny)

Suburbicon: Temné předměstí (Clooney pouze režíruje)

V roce 1950 jsou obyvatelé předměstí tak znepokojeni příjezdem černošské rodiny, že si nevšimnou tragédie, která zachvátí jinou rodinu žijící hned vedle. (český dabing)

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také