20 filmů a seriálů, které Netflix nadělí tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix naděluje i přes svátky. Už tento týden se diváci mohou těšit na očekávané Clooneyho sci-fi Půlnoční nebe, milovníci českých filmů pak na Teroristku a třetí Bobule, které na Netflixu doplní předešlé dva díly. Služba uvede také seriálové novinky a další pořady pro děti. Může toho ale být podstatně víc, o čemž jsme se již několikrát přesvědčili.

ariana grande: excuse me, I love you

Ariana Grande zazpívá v rámci turné Sweetener World Tour v Londýně. Divákům pak v zákulisí ukáže, jak vypadají zkoušky a její soukromí na cestách mezi koncerty. (21. prosince)

Mladí zabijáci

Lily je úplně obyčejná středoškolačka. Když však do digitálních životů většiny obyvatel města pronikne neznámý hacker, který začne zveřejňovat zejména to, co mělo zůstat skryto, začnou se dít věci. (21. prosince)

Ovečka Shaun – 5. řada

Pojďte s námi na farmu, kde si spolu s rozverným Shaunem, jeho bratrancem Timmym, ovčáckým psem Bitzerem, kočkou Pidsley a ovečkou Shirley můžete bééézvadně zarošťačit. (22. prosince)

Farmářovy lamy

A nebyla by to Ovečka Shaun, aby zase nezpůsobila neplechu. První půlhodinová epizoda seriálu Ovečka Shaun, ve které se kromě tradičních postav objeví zejména tři příšerné lamy Hector, Fernando a Raul. (22. prosince)

London Hughes: Polapit ptáka

Hodně ostrá komička a televizní moderátorka London Hughes vzpomíná na svoji divokou minulost. Velmi úspěšný speciál plný lechtivých historek bez cenzury. (22. prosince)

Pohádková Lhota: Zpívejte s námi – 1. řada

Máte rádi hudební jednohubky? Zazpívejte si s kamarády z Pohádkové lhoty, kteří dokážou vyřešit každý zapeklitý problém s veselou písničkou na rtech. (22. prosince)

Winx Saga: Osud – 1. řada

Víly se učí ovládat svoje magické schopnosti a řeší u toho trable s láskou, soupeří mezi sebou a musí si taky dávat pozor na životu nebezpečné příšery. (22. prosince)

Hurvínek a kouzelné muzeum

Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. (23. prosince)

Něžné vlny

Sympatický Vojta je nesmělý a jeho rodina praštěná. Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, z něj chce mít závodního plavce a maminka, bývalá hvězda dětské lední revue, vidí v synovi talentovaného pianistu. (23. prosince)

Půlnoční nebe

Osamělý vědec v Arktidě spěchá varovat astronauty, aby se nevraceli zpátky na Zem, kde došlo k celosvětové katastrofě. (23. prosince)

Teroristka

Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. (23. prosince)

3Bobule

Honza (Kryštof Hádek) a Klára (Tereza Ramba) se stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. (24. prosince)

AK vs AK

Režisér se veřejně zdiskredituje roztržkou se slavným hercem a rozhodne se pomstít. Unese mu proto dceru a začne natáčet film o tom, jak ji hledají. (24. prosince)

Malá Anastázie

Ruská princezna unikne časovým portálem před nebezpečím a s pomocí nové kamarádky se z Ameriky osmdesátých let snaží zachránit svoji rodinu, který zůstala v minulosti. (24. prosince)

Babiččino poslední přání

Babička se rozhodne, že nastal čas sepsat poslední vůli, a celá rodina si začne dělat zálusk na její dům. Pokračování filmu „Babička se vdává“. (25. prosince)

Bridgertonovi – 1. řada

Osm nerozlučných sourozenců Bridgertonových hledá lásku a štěstí mezi londýnskou smetánkou. Podle úspěšných románů od Julie Quinn. (25. prosince)

Můžeme být hrdinové

Vetřelci z vesmíru unesou pozemské superhrdiny a jejich děti se musí naučit táhnout za jeden provaz, aby zachránily svoje rodiče i celou planetu. (25. prosince)

Kouzelný školní autobus opět přijíždí: Časové zóny (speciál)

Třída paní Frizzlové navštíví všechny koncerty novoročního turné svojí oblíbené popové hvězdy v jedinou noc a dozví se tak něco zajímavého o časových pásmech. (26. prosince)

Rychle a zběsile: Závodníci v utajení – 3. řada

Vládní agentura najme náctiletého řidiče Tonyho Toretta a jeho kámoše, kteří milují adrenalin, aby se infiltrovali do prostředí ilegálních automobilových závodů. (26. prosince)

Tut Tut autíčko Otík – 3. řada

Tú, tú – a jedéééém! Připravte se na legraci i dobrodružství s okouzlujícím dětským vozítkem jménem Otík Klakson, které se prohání po křivolakých silničkách Autíčkova. (26. prosince)

Pokračuj na Netflix novinky minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také