16 novinek, které do konce týdne uvede Netflix

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Tento týden ve znamení Vánoc, dokumentárních sérií a očekávaného filmu. Právě ten zastupuje hudební drama Ma Rainey – matka blues, ve kterém se v poslední roli objeví Chadwick Boseman (Black Panther). Služba přidá do nabídky také loňský Řbitov zviřátek a řadu nových vánočních titulů, o kterých jste možná ještě neslyšeli. S prázdnou neodejdou ani milovníci kriminálních dokumentů.

Kalifornské Vánoce

Jeho bezstarostnému životu by mohlo brzy odzvonit, a tak se nechá najmout jako pomocník na ranči a zkusí přimět farmářku, aby těsně před Vánoci prodala rodinné pozemky. (14. prosince)

Krasotinky – 1. řada

Vynikající studentka elitní baletní školy se stane obětí útoku. Na její náhradnici ale čeká svět plný lží, zrady a nelítostné konkurence. (14. prosince)

Song Exploder – 2. řada

Inspirujte se muzikanty, kteří jdou až na dřeň tvůrčího procesu a v dokumentu podle slavného podcastu odhalují svoje nejtajnější myšlenky. (15. prosince)


Anitta: Vyrobena z Honóriu

Intimní dokument, ve kterém se brazilská popová ikona Anitta rozpovídá o slávě, rodině a neuvěřitelné pracovitosti, která ji vynesla až na vrchol. (16. prosince)

Dějiny latinskoamerického rocku – nová minisérie

Kapely jako Soda Stereo, Café Tacvba nebo Aterciopelados v dokumentu o krušném vývoji latinskoamerického rocku za časů diktatur, zákazů i otevřeného odmítání tvrdé hudby. (16. prosince)

Rozparovač – nová minisérie

Koncem 70. let se britské policii dlouho nedaří odhalit, natož pak dopadnout sériového vraha, který se po celém světě proslavil jako Yorkshirský rozparovač. (16. prosince)


Vir Das: V izolaci – Karanténní speciál

Během karantény pořádá tenhle komik pro diváky na celém světě online vystoupení ze svého domova v Bombaji a dává jevištnímu vtipkování nový, hlubší význam. (16. prosince)

Zpackaný Vánoce – 1. řada

Její sestra měla naplánovanou dokonalou vánoční svatbu a ona ji zpackala. Rebelka Tumi teď musí všechno napravit. (16. prosince)

Na Vánoce žádný zázrak

Účetní, který sní o kariéře kouzelníka, pozve šéfa na Vánoce k sobě domů. Neví ale, že jde o jednoho z nejhledanějších zločinců v Kolumbii. (17. prosince)

Schulz zachraňuje Ameriku

Stand-up komik Andrew Schulz si bere na paškál rozdělující témata tohoto roku v této nebojácné a neuctivé čtyřdílné sérii. (17. prosince)


Ma Rainey – matka blues

V roce 1927 se v nahrávacím studiu v Chicagu se svojí kapelou sešla zpěvačka blues Ma Rainey, která si nikdy nenechala nic líbit, a atmosféra tam brzy pořádně zhoustla. (18. prosince)

Příběhy hříchu – 1. řada

Čtyři krátké filmy, čtyři temné a znepokojivé příběhy o lidech, kteří mají vlastní sny a touhy – a o těch, kteří jim stojí v cestě. (18. prosince)

Řbitov zviřátek

Za novým domem Creedových na novoanglickém venkově leží zlověstné staré pohřebiště. A po sérii tragických událostí se jeho děsivá síla projeví naplno. (18. prosince)

Sladký domove! – 1. řada

Lidé se mění v krvelačná monstra a rozsévají zkázu. Zoufalý teenager a jeho sousedi z vedlejšího bytu bojují o přežití a snaží se při tom zůstat lidmi. (18. prosince)

Vánoce u našich – 2. řada

Johanne už nebaví poslouchat neustálé narážky na to, že nikoho nemá, a tak se rozhodne, že rodině o Vánocích představí nového přítele. Má 24 dnů na to, aby ho našla. (18. prosince)

Super Wings – další řady

Seznamte se s roztomilým tryskáčem Jettem, který cestuje po celém světě, aby mohl doručit dětem všemožné zásilky. Jeho lety se neobejdou bez pořádných dobrodružství… (20. prosince)

Pokračuj na novinky minulého týdne

3 KOMENTÁŘŮ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také