14 novinek, které v týdnu uvede Netflix

Netflix sice uvede zhruba čtrnáct ohlášených novinek během tohoto týdne, a možná překvapí i dalšími neočekávanými filmy, s velkou pravděpodobností nás ale čeká jeden z nejslabších týdnů posledních měsíců. Nejzajímavějším titulem příštích sedmi dnů se tak stává hvězdně obsazený muzikál The Prom, který dorazí i s českým dabingem.

Pokoj 2806: Obvinění – 1. řada

Dokumentární seriál o sexuálním skandálu, který v roce 2011 otřásl vysokými kariérními ambicemi francouzského politika Dominiqua Strauss-Kahna. (7. prosince)

Mr. Iglesias – 3. řada

Středoškolský učitel Gabriel Iglesias se na svojí alma mater snaží změnit životy několika inteligentních žáků, kteří svoje schopnosti nevyužívají naplno. (8. prosince)

Spirit volnost nadevše: Dobrodružná jízda

Vydejte se s Lucky a její partou kamarádek na interaktivní misi za záchranou Mariceliny oblíbené klisničky, kterou ukradli zloději koní spolu s divokým stádem. (8. prosince)

Superpříšerky: Superpříšerky pomáhají Santovi

Santa letos nestíhá a superpříšerky mu musí pomoct s přípravou vánočních dárků. Díky jejich kouzlům je všichni snad dostanou včas. (8. prosince)

Chirurgický řez – 1. řada

Filozofové, vypravěči i průkopníci v tom, co dělají. Inspirativní dokumentární seriál, ve kterém se čtyři chirurgové zamýšlejí nad svým životem a profesí. (9. prosince)

Rose Island

Idealistický inženýr si u pobřeží Itálie postaví ostrov a založí na něm vlastní stát. Přiláká tím pozornost celého světa a samozřejmě taky italské vlády. (9. prosince)

Alice in Borderland – 1. řada

Mladík posedlý videohrami a jeho dva kamarádi se ocitnou v alternativní verzi Tokia, kde se musí účastnit krutých her, aby přežili. (10. prosince)

Binec, který po tobě zůstává – 1. řada

Nová učitelka na střední nemůže přestat myslet na podezřelou smrt, ke které došlo před třemi týdny, a začíná se bát o život. (11. prosince)

Hank a jeho popelářské auto o Vánocích

Santa na Štědrý večer nabourá a skončí i se svými saněmi na smetišti, a tak musí Hank, Popeláček a jejich zvířecí kamarádi společně zachránit Vánoce. (11. prosince)

Máme hlas

Šest ambiciózních studentů herectví se chce probojovat do prestižní Soutěže monologů Augusta Wilsona, která vyvrcholí strhujícím závěrečným kolem na Broadwayi. (11. prosince)

The Prom

Parta ne zrovna úspěšných broadwayských herců rozvíří poklidný život městečka v Indianě, když se zastane studentky, která chce jenom vyrazit na ples se svojí přítelkyní. (11. prosince)

Život na pálce

V uprchlickém táboře v Afghánistánu se bývalý vojenský lékař snaží rozveselit děti hraním kriketu. Brzy si ale uvědomí, že tady jde o mnohem víc než jenom sport. (11. prosince)

Méďa a lumíci – 2. řada

Silný a chytrácký Méďa vládne kanadským lesům, kde má plné tlapy práce s malými lumíky, kteří mu znepříjemňují život. (12. prosince)

Startup – 1. řada

Mladí podnikatelé v oblasti high-tech průmyslu se snaží uskutečnit své sny. Korejské romantické drama se špetkou humoru. (13. prosince)

Pokračuj na novinky na Netflixu minulého týdne