The Prom: Muzikál ze střední plný hvězd

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Ryan Murphy má za sebou spoustu úspěšných projektů. Mezi ně patří bez pochyby seriál American Horror Story, Glee nebo seriálové novinky Hollywood či Ratchedová na Netflixu. Nyní se můžeme těšit na jeho nový filmový muzikál The Prom, který nám představí hvězdné obsazení v podobě Meryl Streep, Nicole Kidman nebo Jamese Cordena.

Středoškolačka Emma Nolan si nepřeje nic jiného než jít na školní ples. Od svých velmi konzervativních rodičů to má ale zakázané z důvodu, že by chtěla za doprovod spolužačku Alyssai. Jako charitativní příležitost a pomoc se toho chopí čtveřice umělců. Máme tu dvojnásobnou držitelku ceny Tony Dee Dee, která spolupracuje s kolegou Barrym na novém muzikálu, jenž je největším propadákem v jejich kariérách. Pak je tu zapomenutá sboristka z Broadwaye Angie a neúspěšný herec Trent. Čtveřice společně vyrazí za nešťastnou Emmou, aby jí pomohli připravit a zrealizovat školní ples snů.

V hlavních a vedlejších rolích se představí Nicole Kidman, Meryl Streep, Ariana Grande, James Corden, Keegan-Michael Key, Awkwafina, Kerry Washington, Andrew Rannells, a další. Režisér Ryan Murphy (Jíst, meditovat, milovat) snímek natočil podle úspěšného broadwayského muzikálu.

Muzikál bude k dispozici na Netflixu od 11. prosince 2020.

Oficiální plakát ke snímku The Prom.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také