31 výborných seriálů na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Stranger Things

Chlapec se ztratí neznámo kde a město začne odhalovat svoje záhady, mezi které patří i tajné experimenty, děsivě nadpřirozené síly a jedna malá podivná holka.

The End of the F***ing World

V černohumorném seriálu podle stejnojmenného komiksu se dospívající psychopat a rebelka prahnoucí po dobrodružství vydávají na cestu. Pronásleduje je notná dávka smůly.

Titans

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele.

Top Boy

Dva zkušení drogoví dealeři se vrací do drsných londýnských ulic, ale jejich touhu po penězích a moci ohrožuje mladý a nelítostný nováček.

TY

Nebezpečně okouzlující a nesmírně posedlý mladík je ochotný udělat naprosto cokoliv, aby se vetřel do života osob, které ho fascinují.

Umbrella Academy

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znova setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo.

Výstřední společnost

Mary Ann Singletonová se vrací po dlouhé době do San Francisca a zase se shledává se společenstvím postaviček v Barbary Lane č. 28.

Zaklínač

Geralt z Rivie, nájemný zmutovaný lovec příšer, cestuje za svým osudem bouřlivým světem, kde lidé jsou často ohavnější než různé bestie.

Záhadné síly Bly

Když je někdo mrtvý, ještě to neznamená, že už tu není. Gotický romantický příběh od tvůrce seriálu „Dům na kopci“, ve kterém chůva padá do propasti děsivých tajemství.

Zámek a klíč

Tři sourozenci s mámou se po otcově vraždě nastěhují na jeho rodové sídlo. Objeví kouzelné klíče, které odemykají nové schopnosti – a tajemství.

Ztraceni ve vesmíru

Po nouzovém přistání na neznámé planetě se rodina Robinsonových navzdory všemu pouští do boje o přežití a šanci na útěk. Kolem ale číhá plno nebezpečí.

12 KOMENTÁŘE

 1. pestan brecet ty zasrana mala pico, proc by ses nedokazal soustredit na dej s titulkama, si snad po lobotomii nebo co. A ano za clenstvi si proste musis platit, nemas tam reklamy a mas tam fakt hodne serialu a filmu, tak prestan brecet ze nams ceskej dabing

 2. Netflix má sklamal ,platime si za členstvo ,a oni nie sú schopný pridať CZ dabing do seriálu ktorý je už dlhodobo nadabovaný !! Nepoviem rád si pozriem horor s titulkami ,ale pozerať vikingov a nemôct sa sústrediť na dej ,tak ako by som chcel je sklamanie ,s HBO GO také problémy neboli ! Či už hra o tróny ….. Alebo živý mŕtvy dabing bol a keď nie dodal sa keď vyšiel !!

  • pestan brecet ty zasrana mala pico, proc by ses nedokazal soustredit na dej s titulkama, si snad po lobotomii nebo co. A ano za clenstvi si proste musis platit, nemas tam reklamy a mas tam fakt hodne serialu a filmu, tak prestan brecet ze nams ceskej dabing

   • Ty zmrde jeden. Musíš být slusne retardovany. Dabing ti umožňuje koukat se na plátno a ne číst titulky a film mít v pozadí. Ty jsi fakt debil 1. Stupně.

 3. Já jsem naopak překvapen kvalitou dabingu například u seriálu Ozzark. Příznám se že jsem čekal katastrofu, ale bylo to moc povedené. A ačkoliv jsem anglista, tak si poslechnu raději i dobrý dabing protože at chcete nebo nechcete, při luštění titulků, zvláště když oči už moc neslouží, vám spousta věcí uniká. A kdo tvrdí že kouká na film a jen poslouchá originál tak buď lže nebo si myslí že rozumí.

 4. Mě především štve, jak musí být v každém seriálu černoch, asiat a homosexuální pár…. Nemám nic proti ani jedněm. Ale vadí mi, jak okatě to musí nacpat do každého seriálu.

 5. Ač neumím anglicky, tak jsem si na titulky již zvykl… a člověk i pochytí nějaké ty věty…
  To samé platí o seriálech v španělštině či dokonce korejštině.
  Člověk zjistí, že současný český dabing je naprostá a totální shitka.
  Naopak, když vysílá DVB-T/2, tak bych VŠEM TV stanicím dal za povinnost vysílat nu filmů TAKÉ původní stopu a titulky….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také