31 výborných seriálů na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix to v Česku myslí zcela vážně a kromě pravidelného přísunu českých filmů přidává postupně dabing k novým i starším kouskům ze své nabídky. Ať už dáváte přednost českému znění z jakéhokoliv důvodu, vybrali jsme pro Vás aktuálně nejlepší seriály na Netflixu, které českou stopu nepostrádají.

Agent

Eli Kohen, úředník přeškolený na tajného agenta, se v 60. letech 20. století vydá do Sýrie na mnohaletou nebezpečnou misi jako špión Mossadu.

Černé zrcadlo

Sci-fi antologie odkrývá zvrácenou budoucnost technologií, kde se ty nejlepší vynálezy lidstva střetávají s jeho nejnižšími pudy.

Daredevil

Matt Murdock přišel jako malý kluk o zrak. Teď bojuje s nespravedlností ve dne coby právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorkské čtvrti Hell’s Kitchen.

Dům na kopci

Roztříštěná rodina bojuje se strašlivými vzpomínkami na svůj bývalý domov a děsivé události, které je z něj nakonec vyhnaly.

F1: Touha po vítězství

Pohled na jednu sezónu nelítostných závodů Formule 1, kde řidiči, manažeři i majitelé týmů jedou na plný plyn, na dráze i mimo ni.

Gotham

Dlouho předtím, než se stane komisařem, se policejní zelenáč James Gordon postaví zločinu a korupci v Gotham City a chce pomstít vraždu rodičů Bruce Wayna.

Jednotky vesmírného nasazení

Armádní generál se neochotně spojí s výstředním vědcem, aby společně připravili ke startu nový útvar americké armády: Vesmírné síly.

Jessica Jones

Jessica Jones, pronásledovaná traumatickou minulostí, využívá své nadání jako soukromé očko, aby našla svého mučitele dřív, než v Hell’s Kitchen ublíží ještě někomu.

Julie and the Phantoms

Dospívající Julie v sobě objevuje lásku k hudbě a životu a pomáhá fantomům – triu klučičích duchů – vybudovat kapelu, kterou nestačili rozjet za života.

Koruna

Seriál sleduje politické soupeření a osobní životy za vlády královny Alžběty II. a události, které určovaly dějiny druhé poloviny 20. století.

5 KOMENTÁŘE

  1. Mě především štve, jak musí být v každém seriálu černoch, asiat a homosexuální pár…. Nemám nic proti ani jedněm. Ale vadí mi, jak okatě to musí nacpat do každého seriálu.

  2. Ač neumím anglicky, tak jsem si na titulky již zvykl… a člověk i pochytí nějaké ty věty…
    To samé platí o seriálech v španělštině či dokonce korejštině.
    Člověk zjistí, že současný český dabing je naprostá a totální shitka.
    Naopak, když vysílá DVB-T/2, tak bych VŠEM TV stanicím dal za povinnost vysílat nu filmů TAKÉ původní stopu a titulky….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také