31 výborných seriálů na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Love, Death & Robots

Tim Miller a David Fincher sestavili antologii animovaných filmů, kde není nouze o děsivá stvoření, ďábelská překvapení a černý humor. Sledovat zásadně v soukromí!

Mindhunter: Lovci myšlenek

Dva agenti FBI se na konci 70. let ve snaze pomoci rozvoji kriminalistiky odhodlali ponořit do psychologie vraždy a přiblížit se znepokojivě blízko skutečným netvorům.

Narcos

Tenhle drsný seriál se točí kolem skutečných osudů gangsterů z mocných kolumbijských drogových kartelů, nechvalně proslulých svou krvežíznivostí.

Neuvěřitelná

Jedna mladá žena obviněna ze lži o znásilnění a dvě detektivky vyšetřují sérii děsivě podobných útoků. Podle skutečných událostí.

Orange Is the New Black

Dobře situovaná Newyorčanka musí splácet účty za hříchy mládí a skončí v ženské věznici. Tam brzy zjistí, kdo je přítel, a kdo nepřítel.

Ozark

Finanční poradce donutí rodinu odejít z Chicaga do oblasti Ozarks v Missouri, kde musí během pěti let vyprat 500 milionů dolarů, aby uchlácholil drogového bosse.

Půjčovna masa

Po 250 letech strávených v hibernaci je oživený vězeň, který si může vydobýt svobodu jediným způsobem: musí zjistit, kdo je vrah.

Sabrinina děsivá dobrodružství

Napůl člověk a napůl čarodějka Sabrina se pohybuje mezi dvěma světy, svoji pozornost dělí mezi vylomeniny náctileté smrtelnice a kouzelnický rodinný odkaz – Církev noci.

Sexuální výchova

Nesebevědomý Otis zná všechny rady na sexuální neduhy. Jeho matka je totiž terapeutka. Rebelka Maeve mu proto navrhne, aby si ve škole otevřel sexuální poradnu.

Smrt nás spojí

Výbušná vdova pátrající po řidiči, který srazil jejího manžela a ujel, se spřátelí s excentrickou optimistkou, která tak trochu něco skrývá.

12 KOMENTÁŘE

 1. pestan brecet ty zasrana mala pico, proc by ses nedokazal soustredit na dej s titulkama, si snad po lobotomii nebo co. A ano za clenstvi si proste musis platit, nemas tam reklamy a mas tam fakt hodne serialu a filmu, tak prestan brecet ze nams ceskej dabing

 2. Netflix má sklamal ,platime si za členstvo ,a oni nie sú schopný pridať CZ dabing do seriálu ktorý je už dlhodobo nadabovaný !! Nepoviem rád si pozriem horor s titulkami ,ale pozerať vikingov a nemôct sa sústrediť na dej ,tak ako by som chcel je sklamanie ,s HBO GO také problémy neboli ! Či už hra o tróny ….. Alebo živý mŕtvy dabing bol a keď nie dodal sa keď vyšiel !!

  • pestan brecet ty zasrana mala pico, proc by ses nedokazal soustredit na dej s titulkama, si snad po lobotomii nebo co. A ano za clenstvi si proste musis platit, nemas tam reklamy a mas tam fakt hodne serialu a filmu, tak prestan brecet ze nams ceskej dabing

   • Ty zmrde jeden. Musíš být slusne retardovany. Dabing ti umožňuje koukat se na plátno a ne číst titulky a film mít v pozadí. Ty jsi fakt debil 1. Stupně.

 3. Já jsem naopak překvapen kvalitou dabingu například u seriálu Ozzark. Příznám se že jsem čekal katastrofu, ale bylo to moc povedené. A ačkoliv jsem anglista, tak si poslechnu raději i dobrý dabing protože at chcete nebo nechcete, při luštění titulků, zvláště když oči už moc neslouží, vám spousta věcí uniká. A kdo tvrdí že kouká na film a jen poslouchá originál tak buď lže nebo si myslí že rozumí.

 4. Mě především štve, jak musí být v každém seriálu černoch, asiat a homosexuální pár…. Nemám nic proti ani jedněm. Ale vadí mi, jak okatě to musí nacpat do každého seriálu.

 5. Ač neumím anglicky, tak jsem si na titulky již zvykl… a člověk i pochytí nějaké ty věty…
  To samé platí o seriálech v španělštině či dokonce korejštině.
  Člověk zjistí, že současný český dabing je naprostá a totální shitka.
  Naopak, když vysílá DVB-T/2, tak bych VŠEM TV stanicím dal za povinnost vysílat nu filmů TAKÉ původní stopu a titulky….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také