Co přichází na Netflix v prvním listopadovém týdnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Českým filmům na Netflixu se daří skvěle, a tak Netflix přidává další s velkou radostí. Tradičně se můžeme v týdnu těšit na novou dokumentární tvorbu a seriály, o kterých jste možná ještě neslyšeli. Dokonce dorazí Spongebob ve svém novém filmovém dobrodružství, které mělo původně jít do kin.

Slyšíte mě?

Tři kamarádky z chudé čtvrti řeší problémy ve vztazích i v rodině. Snaží se ale brát život s humorem a neztrácet naději. (2. řada, 2. listopadu)

Mother

Shuheiova zmatená matka se cítí ohrožená světem, který nemůže přizpůsobit svým pokřiveným představám, a uvrhne celou rodinu do neštěstí. (3. listopadu)

Obrazy z mládí

Dva herci a jedna vizážistka se snaží prosadit ve světě, který nemá mnoho pochopení pro jejich sny a ve kterém o úspěchu často rozhoduje rodinné prostředí. (1. řada, 3. listopadu)

Bezva ženská na krku

Čerstvě rozvedená čtyřicátnice chce v životě začít znova. Přijme proto místo učitelky na venkovské škole a nastěhuje se do domu, kde přežívá místíní hrobník. (4. listopadu)

Hastrman

Tajemný šlechtic se vrací na rozpadající se sídlo, kde se sblíží s místní dívkou. Jejich vztah má ale hrozivé následky. (4. listopadu)

Láska a anarchie

Vdaná konzultantka a mladý ajťák rozjedou flirtovací hru, která zpochybňuje společenské normy – a nakonec obrátí jejich životy vzhůru nohama. (1. řada, 4. listopadu)

Přes hranici

Kvůli únosu kamarádky se její výlet do Tijuany změní na záchrannou misi. Bude ale muset pracovat pro zločince z kartelu i protidrogové agenty najednou. (4. listopadu)

Night School

Chlápek, co kdysi vyletěl ze střední, si chce po letech dodělat maturitu. Ve večerní škole ale narazí na pěkně ráznou úču a mstivého ředitele. (4. listopadu)

Po čem muži touží

Sukničkář a bývalý šéfredaktor časopisu pro muže v opilosti vysloví přání, díky kterému se ještě víc přiblíží opačnému pohlaví. (4. listopadu)

Teorie tygra

Veterinář je svědkem toho, jak tchýně nenechá vlastního manžela v klidu ani umřít. Zamyslí se proto nad svým životem a manželstvím a rozhodne se prásknout do bot. (4. listopadu)

Zahradnictví: Nápadník

Koncem 50. let 20. století musí láska mladé dvojice odolat vysokým očekáváním ze strany rodičů a taky těžkým zkouškám života v komunistickém Československu. (4. listopadu)

Zahradnictví: Dezertér

Ve 40. letech si muž, který se vrátil z nacistického vězení, v Praze znova otevře nóbl kadeřnictví a při tom řeší rodinné trable, vzestup komunismu i svoji minulost. (4. listopadu)

Carmel: Kdo zabil Marii Martu?

Dokumentární seriál o jednom z nejkontroverznějších kriminálních případů v Argentině sleduje okolnosti, za kterých zemřela María Marta García Belsunce. (minisérie, 5. listopadu)

Midnight at the Magnolia

Dlouholetí kamarádi Maggie a Jack ve svém rozhlasovém pořadu předstírají, že jsou pár, aby udělali radost rodičům a přilákali nové posluchače. (5. listopadu)

Paranormal

Skeptický hematolog zažije sérii nevysvětlitelných událostí a proti svojí vůli se stává nepostradatelným účastníkem vyšetřování paranormálních jevů. (1. řada, 5. listopadu)

SpongeBob ve filmu: Houba na útěku

Někdo unesl SpongeBobova nejlepšího kámoše Garyho a SpongeBob s Patrikem teď musí vyrazit na ztřeštěnou výpravu daleko za hranice Zátiší Bikin, aby mu zachránili ulitu. (5. listopadu)

Vánoční výsadek

Pečlivá poradkyně političky plánuje uzavření vojenské základny na tropickém ostrově, kde mají zajímavou vánoční tradici. A při tom se zamiluje do sympatického pilota. (5. listopadu)

Citát

Nadaná nigerijská studentka oznámí, že se ji pokusil znásilnit oblíbený profesor, a pustí se tak do boje s celým vzdělávacím systémem. Podle skutečné události. (6. listopadu)

Něco jako country

Reality show sleduje, jak se country zpěvák Coffey Anderson s manželkou Criscillou, která tančí hip hop, snaží skloubit rodinu a kariéru, a ještě si k tomu udržet víru. (1. řada, 6. listopadu)

Sám život

Milostný příběh, který zasahuje různé generace a kontinenty, vychází z jediné srdceryvné události. Její důsledky si nikdo ze zúčastněných neumí ani představit. (6. listopadu)

V pasti

V malé islandské vesničce se objeví tělo oběti vraždy právě ve chvíli, kdy silná sněhová bouře celou oblast odřízne od zbytku světa. (2. řada, 7. listopadu)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také