SpongeBob ve filmu: Houba na útěku: Božské cameo Keanu Reevese a hledání zatoulaného mazlíčka

Přečtěte si

Dark Universe je mrtvý, ať žije nový?

Pokud vám toto sousloví nic neříká, nedivte se. Jedná se o projekt studia Universal Pictures, jenž měl za cíl...

Krotitelé duchů: Odkaz: Trailer se nese ve stylu Stranger Things

Trailer "třetích" Krotitelů duchů konečně dorazil, přičemž jasně dává najevo, abychom na katastrofu z roku 2016 s klidným srdcem...

Wonder Woman 1984: Trailer představuje amazonskou krásku v duchu retra

Co dělala Wonder Woman posledních zhruba sedmdesát let, netušíme, nicméně v osmdesátých letech měla opět hodně práce. Trailer na...

Autor

Tereza Filounková
Telefonní operátorka, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílé Hollywoodské filmy.

Poté, co společnost Paramount Pictures udělala změnu v názvu filmu a datu premiéry, přináší fanouškům žluté houby první trailer k připravovanému filmu. 3D animované dobrodružství mělo původně nést název It’s a Wonderful Sponge. Snímek vznikl převážně jako pocta pro zesnulého stvořitele SpongeBoba Stevena Hillenburga.

SpongeBob miluje svoji práci, přátele, dům, život a hlavně svého mazlíčka Garyho. Rád vzpomíná na dobu, kdy se s Garym seznámil a stali se z nich nejlepší přátelé. Jenže jednoho dne se vrátí domů z práce a Gary nikde není. Jako vždy vezme SpongeBob svého růžového kamaráda Patricka a vydávají se Garyho najít.

K titulním rolím se vrátí i originální hlasy postaviček, za kterými stojí Tom Kenny a Clancy Brown. Trailer nám ale prozradil i hvězdné cameo v podobě Keanu Reevese. Hudbu k filmu složil Hans Zimmer a můžeme se těšit i na titulní píseň k filmu, kterou nazpívá Cyndi Lauper. Režie se ujal Tim Hill, jenž natočil dětské dobrodružné filmy jako Garfield 2 nebo Alvin a Chipmunkové.

Film do českých kin uvede společnost CinemArt 28. května 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také