Jungleland: Boxerské drama s Charlie Hunnamem

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Silně emotivní drama o boxu a dvou bratrech, kteří by pro toho druhého obětovali i vlastní život. Jungleland s Charlie Hunnamem se představuje v traileru.

Stanley a Lion jsou bratři, kteří by pro dobro toho druhého udělali cokoliv. Společně se snaží prosadit v pouličním boxu. Když ale Stanley nestihne splatit peníze nebezpečnému bossovi, musí splnit jiný úkol. Při cestě na zápasy do jiných měst, musí doručit zásilku. Stanley ale netuší, co všechno ho na cestě s jeho bratrem čeká. Narazí na několik momentů, které by oba bratry mohly navždy rozdělit. Naštěstí jejich loajálnost a láska k tomu druhému je silnější.

Hlavní role dvou bratrů ztvárnili Jack O’Connell a Charlie Hunnam. Ve vedlejších rolích se objeví Jessica Barden, Fran Kranz, Jonathan Majors nebo John Cullum. Film natočil Max Winkler.

Od 10. listopadu na VOD.

Oficiální plakát ke snímku Jungleland.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také