The Empty Man: Pátrání po děsivé legendě

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Studio Walta Disneyho zveřejnilo první trailer k hororu The Empty Man, který byl natočen na motivy grafického románu studia Boom!. Disney uvedl film ve správný čas, těsně před Halloweenem.

Poté, co skupina teenagerů záhadně mizí, chopí se vyšetřování bývalý policista. Ten po vyslechnutí několika svědků zjišťuje, že v malém městečku existuje legenda o Empty Manovi, děsivém přízraku, který po svém vyvolání unáší své oběti. Nejdříve se policista k legendě chová pesimisticky, vše se ale změní, když i jemu se z ničeho nic začnou dít zvláštní věci a pomalu si začíná uvědomovat, že jeho život, stejně jako život ostatních může být v nebezpečí.

Režisérem a scénáristou snímku je debutující David Prior. V hlavních a vedlejších rolích se představí Stephen Root, Owen Teague, James Badge Dale, Marin Ireland a další.

Film byl uveden 23. října 2020 do amerických kin.

Oficiální plakát ke snímku The Empty Man.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také