Kde sledovat Star Wars: Vzestup Skywalkera online

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Star Wars: Vzestup Skywalkera je poslední filmy nejnovější trilogie ze světa Hvězdných válek, který můžete sledovat online. Kde přesně?

Star Wars: Vzestup Skywalkera je již online

Poslední film ze světa Star Wars se objevil v kině v prosinci minulého roku. Od premiéry již uběhla řádná doba, a tak asi nikoho nepřekvapí, že snímek režiséra J.J. Abramse je již dostupný online na řadě streamovacích služeb. Star Wars: Vzestup Skywalkera si můžete přehrát online předně na HBO GO za měsíční předplatné nebo si film vypůjčit, případně zakoupit na iTunes. Google Play zatím snímek neuvedl s českými titulky ani dabingem.

Star Wars: Vzestup Skywalkera je uzavřením trilogie předešlých filmů s podtituly Síla se probouzí a Poslední z Jediů. Vzestup Skywalkera je považován za jednu z nejslabších epizod Star Wars všech dob. Nejnovější série pak časově „navazuje“ na původní trilogii z let 1977 až 1983.

Zbylí členové hnutí Odboje spojí své síly ve snaze svrhnout První řád jednou provždy. Každý z nich se musí potýkat nejen s vlastními démony, ale i s neblahým dopadem dřívějších událostí, a naučit se překonat své problémy, aby zformovali jednotnou linii. Jediové a Sithové mezitím směřují k finálnímu zúčtování, čímž konečně završí odvěké sváry, které se táhnou po celá staletí. V centru všeho dění stojí Rey (Daisy Ridley), mladá dívka, která kdysi bývala sirotkem, a nyní je coby zbývající rytíř řádu Jediů poslední nadějí Odboje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také