Proč nedoporučujeme Sleduj filmy online

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Sleduj filmy online, přesným názvem Sledujufilmy, je internetová stránka, která nabízí sledování filmů online a zdarma. Tuto službu ale nedoporučujeme.

Sleduj filmy online je známá internetová adresa

Sleduj filmy je (nebo byla) jedna z nejznámějších a nejoblíbenějších internetových adres ke sledování filmů online a zdarma. Službu však nemůžeme doporučit z jednoho jediného důvodu. Sleduj filmy online totiž nectí autorská práva a divákům tak nabízí nelegální kopie filmů a seriálů. Jak alternativu byste měli zvolit známé streamovací služby, nebo se poohlídnout po místech, která nabízí filmy online a zdarma legální cestou.

Při testu serveru Sledujufilmy jsme byli překvapeni, že žádný z nabízených filmů online nešel spustit. Buď šlo v tomto případě o nějakou interní chybu nebo Sleduj filmy opravdu zrušilo svůj původní záměr a filmy online již nenabízí. Zůstala tak prázdná databáze filmů, plná reklamních bannerů a odkazů na internetový magazín, o kterém jsme zatím neslyšeli a v mnohém připomíná současný web Sledujufilmy.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také