Kde sledovat seriál Ratchedová online

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Ratchedová je nový seriál od tvůrců American Horror Story, který můžeme sledovat online na Netflixu. Kdy má premiéru?

Ratchedová je online seriál z dílny Netflixu

Seriál Ratchedová, který nese jméno po své hlavní hrdince, si odbude svou online premiéru 18. září na Netflixu. Seriál nabídne celkem osm epizod, které vyjdou současně a rozhodně není vyloučeno, že Netflix již teď neplánuje případné pokračování. Ratchedová vychází online jen a pouze na streamovací službě Netflix.

Je rok 1947 a Mildred Ratchedová (postava známá z Přeletu nad kukaččím hnízdem) začíná pracovat jako ošetřovatelka ve špičkovém psychiatrickém ústavu. Za jejím dokonale upraveným zevnějškem se ale skrývá čiré zlo.

Seriál od tvůrců American Horror Story připomíná American Horror Story v mnoha aspektech. V hlavní roli se představuje skvělá herečka Sarah Paulson, známá právě z několika sezón AHS. A ke všemu, již teď se v několika zahraničních recenzích potvrzuje, že Ratchedová své tvůrce rozhodně nezapře.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také