Kdy bude film Princezna zakletá v čase online

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Do kin právě teď přichází nová česká pohádka Princezna zakletá v čase. Kdy se originální podívané dočkáme online na streamovacích službách?

Princezna zakletá v čase přichází online

Ambiciózní česká pohádka Princezna zakletá v čase přichází do kin 17. září. Dá se tedy předpokládat, že online ji uvidíme nejdříve v lednu příštího roku. Musíme ale počítat také s možností, že tomu bude o něco později. Princezna zakletá v čase by se po novém roce měla objevit online na předních streamovacích službách v Česku. Na O2TV, iTunes nebo Google Play. Televizní premiéru by si měla odbýt na televizi Prima, která je partnerem filmu. Uvedení na HBO nebo Netflixu zatím není vůbec v plánu.

Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase. Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také