Prima Play přechází na iPrima

Přečtěte si

Nejlepší hororové seriály na Netflixu

U dobrého hororu se má člověk bát. Na Netflixu se i skvěle pobaví, protože většina zdejších titulů funguje i...

20 seriálů, kterými si zamilujete Netflix

Zvažujete Netflix? Tak pro Vás máme dvacet seriálových tipů, kterými se do Netflixu zamilujete. Seriály z originální tvorby Netflixu Americký vandal https://youtu.be/m3tkFOtM6go Těsně...

Recenze: Naděje – Když se jí (ne)dostává

Snímek, pojednávající o dost možná největší zkoušce, jakou může rodina zažít. O páru, který je ve středních letech a...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Prima Play je internetová služba stanice Prima, kterou nyní naleznete pod názvem iPrima. Co všechno by Vám na iPrimě nemělo uniknout?

Prima Play v novém kabátku

Oblíbená video služba Prima Play se nově nachází na adrese iPrima, což je nová adresa pro všechny kanály televize Prima. Kromě sledování archívů online zde můžete také sledovat živé vysílání všech kanálů. Diváci Primy zde najdou nejen všechny své oblíbené seriály a pořady z televize, ale také poměrně zajímavou nabídku filmů, která je dostupná zdarma (za pouhou registraci účtu).

Prima Play, nově tedy web iPrima, se stala také prémiovou streamovací službou. Kromě obsáhlé filmové databáze zdarma se zde také nachází klasická videopůjčovna, ve které seženete většinu filmových novinek dostupných na VOD službách. Od oblíbených českých komedií až po hollywoodské blockbustery. Obsáhlou nabídku také najdete v sekci pro děti, které dáváme velký palec nahoru.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také