Není čas zemřít: Bond se vrací v napěchovaném traileru

Přečtěte si

10 nelegálně nejstahovanějších filmů týdne

Nacházíme se v době, kdy filmová studia vkládají naděje do streamu, a tím roste pochopitelně zájem o pirátství. Tomu...

12 nedávno uvedených českých filmů na Netflixu

Netflix přidává do nabídky další české filmy. Populární 3Bobule, které vládnou žebříčkům sledovanosti českého Netflixu již několik týdnů v...

10 horkých novinek na bezva víkend u bedny

Na víkend si rezervujte dostatek času, protože na streamu bylo přes týden opět živo. Kromě tradiční nadílky novinek na...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Není čas zemřít, poslední bondovka Daniela Craiga, se po několika měsících klidu opět hlásí o slovo. Na ještě horký trailer je radost pohledět. Akce střídá akci, do toho známé hudební motivy a nejočekávanější film listopadu je na světě.

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Pětadvacátá bondovka měla mít premiéru již v dubnu tohoto roku. Pandemie koronaviru ale byla proti a tak zůstal na ocet i předčasně odhalený song z dílny Billie Eilish.

V hlavních rolích se představí Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Naomie Harris a další.

Není čas zemřít hrají v kinech od 19. listopadu 2020.

Není čas zemřít

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také