Není čas zemřít: Kvůli koronaviru se bondovky dočkáme až na konci roku

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Velká filmová dubnová událost se konat nebude. Poslední bondovka s Danielem Craigem Není čas zemřít se odkládá kvůli šířícímu se koronaviru a obavám z malých tržeb. Producenti snímku posunuli premiéru až na konec listopadu.

Pětadvacátou bondovku uvidíme o více než sedm měsíců později, což zcela jistě nepotěší nikoho, kdo již odpočítával poslední dny do původní premiéry, tedy 8. dubna. Informaci přinesli producenti studií MGM a Universal, jenž se k tomuto kroku rozhodli po důkladném zvážení, kdy světový trh ohrožují obavy z šířícího se koronaviru.

Propagace bondovky Není čas zemřít se v posledních dnech rozjížděla na plné obrátky. Byla představena úvodní píseň z dílny Billie Eilish, vypuštěno bylo i několik spotů a samotný James Bond se docela často objevoval i na televizních obrazovkách v reklamě na oblíbené pivo. Restartovaná kampaně bychom se měli dočkat koncem září.

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Není čas zemřít má nově stanovenou britskou premiéru na 12. listopad, americkou pak na 25. listopad 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také