Není čas zemřít: Billie Eilish vydala píseň k 25. bondovce

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Billie Eilish zveřejnila píseň nesoucí název 25. bondovky No Time to Die (Není čas zemřít), která bude doprovázet úvodní titulky očekávaného snímku.

Bez úvodní písně by to nebyla bondovka. Populární Skyfall zpěvačky Adele hrají v rádiu dodnes, a nutno uznat, že tato píseň patří k výběru toho nejlepšího, co teď už téměř pětidílná série s Danielem Craigem nabídla. Na Writing’s on the Wall ze Spectre už tak rádi nevzpomínáme, ovšem píseň, kterou napsala a nazpívala Billie Eilish rozhodně ostudu nedělá.

Zpěvačka Billie Eilish je čerstvou držitelkou pěti cen Grammy a její No Time to Die se bude zcela jistě příští rok ucházet i o Oscara. Tomuto se opravdu říká skvěle nastartovaná kariéra osmnáctiletého talentu.

James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Není čas zemřít hrají v kinech od 8. dubna 2020.

Zdroj: Forum Film

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také