Videoklip úvodnej piesne k SPECTRE od Sama Smitha

Přečtěte si

12 novinek, které Netflix přidá v týdnu

Čeká nás spíše slabší týden, co se týče novinek na Netflixu, o zajímavé tituly ale nouze nebude. Seriáloví nadšenci...

7 aktualit týdne: Captain America se vrátí a fantasy ve stylu Pottera

S čím se vytasil svět filmu v uplynulém týdnu? Chris Evans se vrátí jako Captain America! Ačkoli ve filmu Avengers: Endgame...

13 nejsledovanějších titulů na Netflixu tohoto týdne

Otravný animák nejsledovanějším filmem týdne na Netflixu. Seriálovou tvorbu ovládl francouzský zloděj gentleman. Tohle jsou nejsledovanější tituly na Netflixu...

Autor

Finálny trailer k novej bondovke už máme za sebou a síce nová titulná pieseň bola zverejnená už dávnejšie, klip k nej dorazil online až teraz. Síce ničím nevyniká, nové zábery sa v ňom ani nenachádzajú, ale na druhú stranu neuráža. Proste jednoduché video k filmu.

samsmith

Na pieseň Writing’s on the Wall od Sama Smitha si už mnohí stihli utvoriť názor a nie každému je po chuti. Do výsledného filmu môže zapadnúť dobre, na samotné počúvanie ale určite nie je tak vhodná ako Skyfall od Adele. Na výsledok si však počkáme ešte do 5. novembra.

James Bond (Daniel Craig) dostane záhadný odkaz z minulosti, který ho přivede na stopu známé zločinecké organizace. Postupně rozplétá složitou pavučinu lží, aby nakonec odhalil děsivou pravdu o SPECTRE. Režisérom je opäť Sam Mendes, scenár napísal John Logan. Vo vedľajších úlohách sa objavia Christoph Waltz, Monica Bellucci, Ben Whishaw, Ralph Fiennes či Dave Bautista.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také