Není čas zemřít: Rami Malek čelí Bondovi v očekávaném traileru!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

James Bond se vrací ve snímku Není čas zemřít režiséra Caryho Joji Fukunagy, tvůrce úspěšného seriálu Temný případ. Trailer, jehož doprovází série plakátů, dorazil přesně načas, tak si ho vychutnejte s námi.

V poslední, páté Craigově bondovce, se vrátí záporák Blofeld, jehož novou verzi ve Spectre ztvárnil Christoph Waltz. Nicméně Blofeld tentokrát nebude úhlavním nepřítelem pro Jamese Bonda. Hlavního padoucha zde ztvární čerstvý držitel Oskara Rami Malek. Právě Blofeld zde má plnit roli vedlejší, prý hodně podobnou úloze Hannibala Lectera v Mlčení Jehňátek. Bude tedy jakýmsi vězněm/poradcem, který snad poskytne MI6 nějaké informace.

Úvodní trailer nové bondovky se povedl náramně. Akční stránka bere dech, Daniel Craig jede na dřeň a padouch v těle Ramiho Malka nahání husí kůži už teď. Potěší návrat Christopha Waltze a klasický hudební motiv, který nezklame nikdy. Završení série nemohlo začít svou kampaň lépe.

V hlavních rolích se představí Daniel Craig, Rami Malek, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Naomie Harris, Léa Seydoux a další.

V kinech hrají od 8. dubna 2020.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také