Proč nedoporučujeme Naj filmy online

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Naj Filmy online jsou internetové stránky, které nabízí sledování filmů online. Doporučit je však nemůžeme z jednoho jediného důvodu.

Naj filmy online jsou skvělé stránky ke sledování filmů online, ale…

Nutno uznat, že Naj filmy, přesněji NajFilmy.eu, jsou opravdu nádherné webové stránky, na kterých si dal někdo hodně záležet. Má to však jeden velký háček. Tvůrci Naj filmů nevlastní autorská práva k žádnému z nabízených titulů a jejich sledování tak úplně nejde ruku v ruce se zákonem. Z tohoto důvodu tak nemůžeme tuto službu doporučit. Filmy online zdarma a legálně si tak raději budeme dopřávat jinde.

Hned na úvodní stránce Naj filmů si připadáte, jako byste se pohybovali na některé z dalších placených služeb typu HBO GO nebo Netflix. Bohužel tomu ale tak není. Osobně bych neměl žádný problém, kdyby se z Najfilmů někdy stala plnohodnotná služba, která by šla legální cestou a měsíčně jí třeba daroval tři stovky. Najfilmy připravili pro diváky také oficiální aplikaci pro chytré telefony s androidem, která je ke stažení na Google Play.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také