Kde najdu mp3 ke stažení zdarma

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Stahování jednotlivých mp3 písniček už není tolik populární, jako tomu bylo v minulosti. V současnosti upřednostňujeme „mp3 ke stažení zdarma“ skrze Spotify a další hudební streamovací služby.

mp3 ke stažení zdarma jako ztráta času

Vyhledávání jednotlivých a nelegálně pořízených mp3 souborů dnes už prostě není v módě. Dnes můžete v neomezené míře stahovat hudbu ve vysoké kvalitě třeba na streamovací službě Spotify. Jde sice o službu placenou, ale nabídka hudby je opravdu neskutečná a rovnat se jí snad může jen videodatabáze Youtube. A co víc, prvních 60 dní na Spotify můžete mít zcela zdarma. Mp3 ke stažení zdarma má tak svého nového krále.

„Mp3 ke stažení zdarma“ na Spotify není stahování mp3 souborů v tom pravém slova smyslu. Ve skutečnosti stahujete hudební soubory, které je schopná přehrát pouze služba Spotify. Ať už v aplikaci pro počítače nebo třeba mobilní telefony. Velikost jednotlivých souborů je pak závislá na kvalitě hudby, kterou si zvolíte v nastavení Spotify. S premium účtem zdarma na 60 dní můžete poslouchat staženou hudbu v offline módu.

Spotify pochopitelně není jedinou hudební službou, která umožňuje stahování hudby. Vřele můžeme doporučit Apple Musice v aplikaci iTunes a pokud neřešíte data, písničky lze poslouchat, ale také stahovat, přímo z Youtube. Ten dokonce nedávno spustil Youtube Music, který si možná také oblíbíte. Za zmínku rozhodně stojí aplikace Tidal a Deezer, které umí streamovat hudbu v CD kvalitě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také