Mandalorian: Trailer představuje ještě větší druhou sérii

Přečtěte si

Boss Level: Akční nářez s časovou smyčkou unikl na internet

V tentýž den, kdy došlo k oznámení, že práva na uvedení několikrát odloženého snímku Boss Level zakoupila služba Hulu,...

5 časosběrných dokumentů Heleny Třeštíkové na HBO GO

Služba HBO GO chystá přidat do nabídky čtyři časosběrné dokumenty uznávané režisérky Heleny Třeštíkové. Tituly oceněné Českými lvi a...

12 nejlepších českých internetových seriálů

Internetových seriálů v Česku vzniká i v dnešní době, kdy podstatná část populace tráví svůj volny čas na síti,...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Mandalorian je první hraný seriál ze světa Star Wars, jehož druhá sezóna bude uvedena na konci října tohoto roku. Včera uvedený trailer slibuje podívanou ještě větších rozměrů, než tomu bylo ve skvělé první řadě.

Populární Mandalorian se vrátí v nové řadě na Disneyho službu podstatně dříve, než jsme čekali, již 30. října 2020. Druhá série Mandaloriana nebude vycházet kompletně na jeden zátah, jak jsme zvyklí třeba u seriálů Netflixu, nýbrž jedna epizoda týdně, jako tomu bylo v případě minulé série. Disney uvede i tentokrát pouhých osm epizod.

V hlavní roli nájemného zabijáka se představí i tentokrát Pedro Pascal. První hraný seriál ze světa Star Wars se odehrává pět let po událostech ve filmu Star Wars: Epizoda VI – Návrat Jediů a 25 let před událostmi ve filmu Star Wars: Síla se probouzí. Tvůrcem tohoto seriálu je Jon Favreau, režisér Iron Mana a Knihy džunglí.

Oficiální plakát k druhé sérii Mandaloriana

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také