Jak přepnout Netflix do češtiny

Přečtěte si

10 filmů odehrávajících se na obrazovkách počítačů

Filmy odehrávající se na obrazovkách počítačů nebo chytrých telefonů (desktop films), jsou poměrně nový subžánr, který se v posledních...

10 nejnovějších minisérií na HBO GO

HBO je přehlídkou výborných minisérií, a ty nejnovější, které byly uvedeny na službě HBO GO, rozhodně nejsou výjimkou. Tohle...

23 titulů, které rozšíří nabídku Netflixu tento týden

Diváci Netflixu si mohou mnout ruce nad další záplavou novinek. Obsah této služby se již tento týden rozšíří o...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix přešel na češtinu už poměrně dávno. Pokud se Vám automaticky nepřepnula z angličtiny, máme pro Vás ten nejjednodušší návod, jak si to udělat sami.

Jak přepnout Netflix do češtiny – první krok

Jak přepnout Netflix do češtiny – druhý krok

Jak přepnout Netflix do češtiny – třetí krok

Ze všeho nejdříve se přihlašte na svůj Netflix. Poté v pravém horním rohu klikněte na Spravovat profily a vyberte účet, který chcete přepnout do češtiny. Následně v kolonce Jazyk jednoduše vyberte češtinu. Nezapomeňte změny uložit.

Odteď máte Netflix kompletně v češtině. Menu, ale i popisky filmů a seriálů jsou nyní česky. Co je však důležitější, celá nabídka titulů je s českými titulky, případně dabingem. Pokud si účet přepnete zpět do angličtiny, obsah Netflixu začne zobrazovat svou kompletní nabídku (filmy, seriály a pořady i bez přiložené češtiny v podobě titulků nebo dabingu). Obě varianty, tedy Netflix v češtině a Netflix v angličtině, mají své výhody.

Pokud jste u některého Netflix filmu nenašli české titulky, máte svůj účet v anglickém jazyce. Přepnutí co češtiny v tomto případě nepomůže, film samotný by z nabídky zmizel. Proto do internetového prohlížeče nainstalujeme plugin Super Netflix a následně si titulky stáhneme z databáze titulků upravených speciálně pro tuto službu. Po instalaci pluginu byste měli restartovat prohlížeč.

Pokračuj na nejlepší originální Netflix filmy nebo nejlepší seriály na Netflixu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

VOD

Čtěte také