Jak přepnout Netflix do češtiny

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Netflix přešel na češtinu už poměrně dávno. Pokud se Vám automaticky nepřepnula z angličtiny, máme pro Vás ten nejjednodušší návod, jak si to udělat sami.

Jak přepnout Netflix do češtiny – první krok
Jak přepnout Netflix do češtiny – druhý krok
Jak přepnout Netflix do češtiny – třetí krok

Ze všeho nejdříve se přihlašte na svůj Netflix. Poté v pravém horním rohu klikněte na Spravovat profily a vyberte účet, který chcete přepnout do češtiny. Následně v kolonce Jazyk jednoduše vyberte češtinu. Nezapomeňte změny uložit.

Odteď máte Netflix kompletně v češtině. Menu, ale i popisky filmů a seriálů jsou nyní česky. Co je však důležitější, celá nabídka titulů je s českými titulky, případně dabingem. Pokud si účet přepnete zpět do angličtiny, obsah Netflixu začne zobrazovat svou kompletní nabídku (filmy, seriály a pořady i bez přiložené češtiny v podobě titulků nebo dabingu). Obě varianty, tedy Netflix v češtině a Netflix v angličtině, mají své výhody.

Pokud jste u některého Netflix filmu nenašli české titulky, máte svůj účet v anglickém jazyce. Přepnutí co češtiny v tomto případě nepomůže, film samotný by z nabídky zmizel. Proto do internetového prohlížeče nainstalujeme plugin Super Netflix a následně si titulky stáhneme z databáze titulků upravených speciálně pro tuto službu. Po instalaci pluginu byste měli restartovat prohlížeč.

Pokračuj na nejlepší originální Netflix filmy nebo nejlepší seriály na Netflixu.

2 KOMENTÁŘE

  1. Je možné, že u starších verzí netflixu nejde nastavit čeština?Nikde jsem nenašel editovat profil, verze 2014 1.3

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také