Kdy bude film Havel online

Přečtěte si

17 novinek, které Netflix přidá do obsahu tento týden

Netflix si v tomto týdnu vystačí s tituly z vlastní produkce. Víceméně... Už v úterý dorazí očekávaná Americká elegie...

15 nejdůležitějších zpráv ze světa filmu za posledních 7 dní

Co se děje v Hollywoodu i mimo něj v době pandemie? To se jasně a stručně dozvíte v přehledu,...

20 nejsledovanějších titulů na Netflixu 47. týdne

Další týden na Netflixu, kterému vládne známá mořská houba. Češi nezapomněli ani na uvedení čtvrté řady královského seriálu. Nejsledovanější filmy...

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Český životopisný film Havel měl kino premiéru na konci července tohoto roku. Kdy ho uvidíme online na streamovacích službách?

Film Havel online

Film Havel měl premiéru v kinech na konci července roku 2020. Je tedy velmi pravděpodobné, že se Havel objeví online na předních streamovacích službách nejdříve začátkem prosince a nejpozději na konci ledna 2021. Na minulý film režiséra Horáka jsme čekali přesně čtyři měsíce, než se objevil na internetu, od své premiéry. Havel zavítá do online distribuce předně na iTunes, Googley Play a pravděpodobně také na O2TV. Může se však objevit také na řadě dalších místech.

Celovečerní film Havel přináší příběh jedné z nejvýraznějších osob naší historie Václava Havla z jeho disidentských dob, kdy ještě nebyl slavnou osobností. „Portrét státníka nečekejte,“ slibuje režisér Slávek Horák. Film se soustředí na Havlův bouřlivý osobní život, kterému dominuje boj za pravdu a správnou věc, pronásledování, věznění a také milostné vztahy, vlastní pochyby a humor. V centru všeho je pak neobvyklý a o to silnější vztah s manželkou Olgou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také