Kde sledovat pořad Tvoje tvář má známý hlas online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Tvoje tvář má známý hlas je oblíbená televizní show, která běží na obrazovkách Novy již čtvrtým rokem. Kde ji sledovat online a zdarma?

Tvoje tvář má známý hlas online na Nova Plus

Tvoje tvář má známý hlas je hudební show, kterou vysílá televize Nova a online ji streamuje zdarma na stránkách Nova Plus. Právě zde bývají k přehrání online a zdarma nejnovější epizody a řada rozhovorů s tvůrci, zpěváky a mnoho dalších bonusů. Tvoje tvář má známý hlas právě započala sedmou sérii během čtyř let.

Tvoje tvář má známý hlas online na Voyo

Placená služba Voyo nabízí divákům online překvapivě jen šestou sérii (tedy předešlou) a tu současnou. A to je za poplatek 159 korun měsíčně celkem málo. Diváci a fanoušci televize Nova zde ale najdou aktuální a dřívější pořady právě této televize včetně slušné nabídky filmů a seriálů. Žádná jiná streamovací služba práva na Tvoje tvář má známý hlas nevlastní.

Tvoje tvář má známý hlas 7. série

Nová řada, noví soutěžící, nová porota a nový moderátor! Nenechte si ujít premiéru sedmé řady velké zábavné show Tvoje tvář má známý hlas, tak jak ji máte rádi, a přeci jinak! Vladimír Polívka Vás provede neuvěřitelnými proměnami osmi populárních osobností. A jednotlivé výkony ohodnotí nová porota ve složení Ondřej Sokol, Eva Burešová, Aleš Háma a Marek Lambora!

1 komentář

  1. Líbí se mi změna , pan Polívka je prima a o hlášky pana Sokola jsme nepřišli, v porotě je ještě skvělejší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také